Príznaky tehotenstva

simca58

chcem sa spýtať,či možem byť tehotná,ked mi menštr.mešká 15 dní,naposledy som ju mala 2. dec.,ale potom som ju nechcela dostať na Silvestra.tak som zjedla pár citrónov-oddialujú menštru.priatel to do mna nepustil,vybral predtým,ale teraz sa cítim nejako čudne-točí sa mi hlava,často ma bolí hlava,mám zmiešané nálady.Prosím odpovedzte.dakujem

veroniika

ahojte,,chcem sa spytat, ze ci mozem byt tehotna ked to moj partner do mna dal viac krat,a prvy krat to bolo este v decembri nejak koncom a aj v januari,,a pocitujem taku unavu a citim si ze mam aj take plnsie prsa a take som ich nemivala a niekedy ma popychava aj v bokoch ako su vajecniky,,tak sa chcem spytat ci mozem byt tehotna,,bo ja velmi cem to malucke,,dakujem za odpoved
verunka3ahojte,,chcem sa spytat, ze ci mozem byt tehotna ked to moj partner do mna dal viac krat,a prvy krat to bolo este v decembri nejak koncom a aj v januari,,a pocitujem taku unavu a citim si ze mam aj take plnsie prsa a take som ich nemivala a niekedy ma popychava aj v bokoch ako su vajecniky,,tak sa chcem spytat ci mozem byt tehotna,,bo ja velmi cem to malucke,,dakujem za odpoved verunka3@azet.sk

veronika

ahojte,,chcem sa spytat, ze ci mozem byt tehotna ked to moj partner do mna dal viac krat,a prvy krat to bolo este v decembri nejak koncom a aj v januari,,a pocitujem taku unavu a citim si ze mam aj take plnsie prsa a take som ich nemivala a niekedy ma popychava aj v bokoch ako su vajecniky,,tak sa chcem spytat ci mozem byt tehotna,,bo ja velmi cem to malucke,,dakujem za odpoved

miska

prosim vas mozem byt tehotna ak som zabudla vziat antikoncepciu a v ten isty den mala aj pohlavny styk s tym ze sa priatel do mna vyvrcholil?myslite ze som bola este chranena?hned na druhy den som zobrala zmeskanu tabletku spolu s tou nasledujucou.odvtedy presiel tyzden a mna uz treti den strasne svrbia a palia prsia.do menstruacie mam daleko,cize priznaky menstruacie to nebudu a ani ich nemavam odkedy beriem antikoncepciu.mozu ma boliet prsia len kvoli tej vynechanej tabletke?za odpoved vopred dakujem.

sandrita

ja som zacala mat priznaky ako som cakala dalsi menzes-boleli ma prsia,cakala som...no a zacala hrooozne boliet hlava,potom na vracanie....presne v ten tyzden ako mi mal prist menzes som zistila,ze som tehu.No a potom to bolo hrooozne-vracala som od rana do vecera pocas 4 mesiacov,nejedla,schudla 10 kg,bola som uplne vyziabnuta,len som lezala....ale potom prislo naaadherne babetko vytuzene