Príznaky tehotenstva

didi

Ahojte chcela by som spýtať či môžem byť tehotná ked mi je nevolno, páli ma zása ale menštruácia mi koncila pred týždnom,brucho mám nafúknuté a mám strašne precitlivenú a podráždenú náladu, robila som si test ale vyšiel mi negatívne. môžem byť tehotná

oxi258

zdravim, mozem sa spytat ak som mala nechraneny sex s partnerom,sle neslôo do mna a potom po tyzdni ked robil s prstami sa mi spustila krw ,som myslela ze som dostala kramy lenze na druhy den po krvi ani stopi mozem byt tehotna?alebo kvoli comu o bolo? a kramy stale nedosli

ssilvusska

Ahojte babenky.Ja mam taky problem, ze uz viac ako tyzden mi meskaju kramy.Mala som nechraneny sex aj pocas plodnych dni.Robila som si test, ale bol negativny.Mam krce v podbrusku a sem tam ma boli aj zaludok.Mozem byt tehotna? Ak ma niekto nejake info, mozte mi poslat aj mail dasta21@azet.sk.

katka10

a este ku tomu ma boleli prsia, a mala som problem s plynatostou a to som vobec nevedela že su to priznaky tehotenstva, lebo papat mi chutilo ako vždy:D a ani mi zle nebolo...necitila som žiadnu nevolnost, okrem tej plynatosti, ktora ma trapi dodnes:(

katka10

no ja som si robila test a neuverite mi, ale mi vyšiel negativny....tak som mu uverila ale kramy nechodili a nechodili, tak som isla na gyndu, a ani tam mi gynekolog nepovedal, že som tehotna, tak som bola v klude ...no nasiel mi cystu, tak mi kazal, ze po kramoch sa mam zastaviť ale kramy už 2 mesiace nikde a viete čo mi povedal ??? že som už v 8 týždni tehotenstva, je možne že to vtedy, ked som bola v 5-6 tt nevidel??? nerozumiem tomu...a ani testom moc odvtedy neverím...síce mi sme babatko planovali a podarilo sa na prvý šup :D

amanda jane

Mne mešká menzes 5 dní,žiadne nevoľnosti, iba niekedy závrate, ale problémy s tlakom som mala vždy. Výtok mám, nafúknutá trochu som (ako obvykle pred menzesom), aj som mala pár "vyrážok" a cítim jemné pobolievanie. Proste moje obvyklé príznaky menzesu. Môže mi meškať aj tým, že som sa pár dní stresovala? Neznamená to, že som tehotná, keď som mala s partnerom chránený styk?

bambi\"\"\"

nicky skor si myslim ze ta prsia bolia od toho ze dostanes coskoro kramy.. ked sa do teba nespravil tak urcite niesi tehotna, na to aby si bola musia ist spermie hlboko do posvy, takze ak tam neboli tak to ani nieje mozne aby si bola v tom.. ak si vsak niesi ista ci sa tam nejako nemohli dostat tak si kup test a budes vediet na 100%;-)