Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co ma rano postavi na nohy?

Príspevok v téme: Co ma rano postavi na nohy?
josh1

Ahojte, mate dobry recept na ranu doodbednajsiu unavu, ked sa rano postavite z postele, nevydrzite stat na nohach a musite si lahnut okrem kavy a kofeinu? V minulosti som sa stretol s jednym pripravkom, neviem ako sa volal, bola to kyslo trpka tekutina, hlavnou zlozkou bola nejaka kyselina, ktora posobila na nervovu sustavu a po jednom stamprliku som sa hned prebral, otvorili sa mi oci, opadla unava a slabost...neviem ako sa to volalo

jajka

ja sa rano sice preberiem bez problemov, ale ak si nedam kavu tak predobedom resp. poobede ma chyti strasne na spanie. este mi pomahaju aj bebe dobre rano. myslim ze cerealie vseobecne by mali tiez tak posobit ze udrzuju energiu. ja si davam kavu ale aj cierny caj alebo zeleny pomaha takisto.

usiko

no, kavu nepijem, ani nefajcim ani take podobne veci a rano si dam pol litra teplej vody, do toho cvrknem asi pol lyzicky propolisu, do toho vytlacim pol citrona a vypijem...a pohoda.....ale ja vobec nemam problem s unavou, kedze sa stravujem zdravo.....takze mozno jedalnicek trochu zmenit?

[zruseny12]

kyselina nikotinova-nevyhnutna na tvorbu energie v bunkach a na tvorbu neurotransmiterov.Pomaha udrziavat zdravu kozu a dobre fungovanie traviaceho ustrojenstva.
Priznaky nedostatku:Unava,depresia,pigmentovana kozna vyrazka/najma po slnecnom oziareni/dermatitida,hnacky a v pokrocilych pripadoch demencia.
Vysoke davky kyseliny nikotinovej mozu sposobit scervenanie koze a poskodenie pecene.

[zruseny12]

....takze este existuje...kyselina askorbova,kyselina nikotinova,kyselina pantetonova...
odpisala som ti na teme tetania a este som zabudla napisat,ze cvicim na svaly...a tak.../zo zaciatku to bolo velmi krute,ale telo si na to tak zvyklo,ze teraz ked vynecham cvicenie,hned ma vsetko boli.../

josh1

mariaa, myslim ze to kyselina listova nebola...ale neviem isto...tekutina mala oranzovu farbu...a velmi velmi trpku chut takmer sa to nedalo vypit...ozaj iba nasilu...ale ucinkovalo ihned

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.