Lubim ho?

Príspevok v téme: Lubim ho?
zmätko

Je mozne aby som bola zalubena do niekoho koho som v skutocnosti este nevidela, len si piseme a telefonujeme a videli sme sa len na fotkach... Pokusame sa o stretnutie (niesme z toho isteho mesta), no akosi vzdy nieco do toho pride, teraz ma zlomenu nohu a lezi v nemocnici. Tak neviem kedy sa uz konecne uvidime. Velmi mi na nom zalezi, a podla toho ako sa sprava on, aj jemu na mne, dost je teraz nestastny z toho co sa mu stalo. A najnovsie mi napisal "Lubim ta". Co si o tom mysliet?

ja neviem

Ja mam zlu skusenost. vsetko zacalo tiez cez net.. cmuk sem cmuk tam, potom sympatie cez fotky, vela krat sme sa chceli stretnut, no vzdy do toho nieco prislo...( z jeho strany) tiez v tom bola nemocnica.. pritom tam vobec nebol. povedal to len aby sa to oddialilo.. potom prislo lubim ta, potom vsetky tie sladke recicky.. a dalej to nebudem rozvijat..lebo som bola dobra krava ze som sa nechala tak ojebat... zistila som ze je pekny podvodnik a namiesto nemocnici siel do zahranicia a uz sa odtial nevratil...natlacil kaleraby do hlavy...bla bla..netvrdim, ze ten tvoj musi byt taky isty..ale ... je tam to ale..davaj si bacha, nerob si velke iluzie co sa netu tyka.. maj triezvu hlavu a nenechaj sa opantat pocitmi stastia a lasky...daj dolu ruzove okuliare kym sa nepoznate osobne aspon nejaky ten mesiac a viac... tazke..ja viem... ale mozes sa vyhnut mnohym problemom.... vela stastia :)

januskaaa

tak sympaticky ti moze byt...a na to aby si sa s nim stretla,tak potrebujes sympatie...o zalubenosti hovor az po tom,co sa stretnete osobne

ellyy

podla mna to nie je prava laska...iba idealizovanie...paci sa ti co ti pise ale nevidis pritom ako sa on tvari proste nic...laska cez net alebo icq...a ked ho zrazu uvidis tak sa ti prestane pacit...aj ked si ho videla na foto...ale ktovie co z toho bude...