nevera

tuk tuk

Vsetko zalezi na okolnostiach a na ludoch.... To co dokaze urobit jeden par, nedokaze druhy.... Ja osobne by som nedokazala neveru odpustit, zial, je mi luto, ale je to tak. Aj ked by sa manzelstvo kvoli tomu rozpadlo, ale nie...

judy11

ja myslim zeby som dokazala odpustit...totiz mne uz raz odpustene bolo, aj ked ten vztah sa uz nikdy nedal celkom do poriadku...no vlastne u nas som si tou neverou vlastne len uvedomila ze uz ta laska z mojej strany nie je taka ako predtym....ale poklznut sa moze kazdy, hlavne ak ide uz o dlhsi vztah...preto by som odpustila kedze sama som vzdy nebola svata:)

moniqa87

zalezi od okolnosti ci clovek neveru odpusti alebo nie...
ale jedna vec je odpustit a druha zabudnut... rozhodne sa tym riadne nastrbi vztah a dovera v nom, takze pokracovat v takom vztahu je skor blbost, ale neodsudzujem to, neviem ako by som sa zachovala

nikuska

mne partner neveru odpustil a som mu za tu druhu sancu nesmierne vdacna,aj ked to uz nie je take ake to bolo pred tym ale pomaly sa to dava do poriadku,,ja len dufam,ze mi to uplne odpusti a ja sa budem snazit aby som ho uz nikdy v zivote nasklamala...

mia5

to záleží od okolností...pokial sa len smykol- odpustit sa da ale pokial tu druhu miluje a stretavaju sa castejsie a ma ju skutocne rad potom nieje dovod odpustat a udrziavat vztah nasilu