Baby-poradme si navzajom.akym sposobom ste niekedy schudli??

Príspevok v téme: Baby-poradme si navzajom.akym sposobom ste niekedy schudli??
1merry1

cawte kocky...tuto temu som zalozila,aby sme si mohli vsetky navzajom radit a pomahat pri chudnuti:D..lebo kazda z vas to urcite pozna,ze niekedy potrebuje dobre rady alebo nejake skusenosti...pripadne sa kazda rada pochvali zo svojim vysledkom,alebo naopak vyplace,ked sa jej nedari a ma pocit ze to uz dalej nezvladne...ja osobne sa trapim vselijakymi dietami uz 2 roky....teraz mam 18 rokov a som vecne nespokojna s mojou postavou typu hruska..:((((...meriam 162cm a vazim 62kg...minule leto sa mi pekne podarilo schudnut pomocou sportu a vyvazenej stravy na 50kg..aa to som bola vtedytaka stastna jak blchaaaa....ale teraz..??prislo ucenie stresy..a ja som opat pribrala nasvoju povodnu vahu a zase bojujem....difam ze sa niekto podobny najde ako ja:DD...

bibik

ahojko, tak ja som pred viac ako rokom schudla 90 rozlisovacou dietou 8 kg, moja povodna vaha bola 72 kg pri výške 168cm, ked som schudla pomaly som zacala normalne jest ako pred tym, a nepribrala som, teraz nepozeram na to co kedy jem a jem vsetko zaradom, pribrala som iba 2 kg naspät. Pri tej 90 dnovke som to nedodrziavala tak prisne ake je v nej stanovene, len som skratka dodrziavala striedanie 4 dni. Podarilo sa. Tak ti drzim palce

1merry1

aaa12
noo ved na tvoju vysku mas dobru vahu...ale ja som taka malickaa...fnuk...inac chvalim ta za to,ze sa ti ta vaha po tom rozchode tak super drzi:DDD..sikulka:D...ja skorej mavam po rozchode depky,ale naopak jem potom stale sladkee...:(

1merry1

maruskab
ahooj..noo tak to je super,ze sa najde niekto podobny ako ja...inac co sa tyka tvojho chudnutia,tak je to podla mna super..ides nato dobre.....aj ja som tak kedysi schudla az na ych 50kg..aTO SOM TIEZ KOMBINOVALA ZDRAVU STRAVU S CVICENIM :))))))....aa sak aj teraz to tak robim..len ako ty hovoris...ked mam tu skolu tak nemam casu na to cvicenie....fnuk:(((...auz som aj schudla 3kg...dufam ze to tak dobre pojde aj dalej...a ty ako si na tom..?????aku mas vysku a vahu...??,

aaa12

tak babeny..ja myslim,mam v pohode postavu,teda este donedavna som mala 170cm a tak 58-60kg podla rocneho obdobia,jasne,ze som nebola nejak moc spokojna,lenze na diety nie som a na cvicenie nebolo az tak vela casu..uz asi 4roky som mala tuto vahu,teraz mam 55 a som spokojna..viete ako sa mi to podarilo?nechal ma priatel..bola som dost v depkach,cize mi nechutilo..myslela som,ze to naberiem naspat..ale uz dva mesiace mam rovnaku vahu:-)snazim sa jest menej sladkosti,ale inak sa nejak neobmedzujem.no trosku sa krotim aj na vecer,ale nic extra..trosku aj cvicim,ale len tak obcas..tak dufam,ze si to udrzim..ahojte

maruskab

ahoj, aj ja som merry a tiez hruska a ochvilku mam 18 :-)))) sakra.. nepisala som to ja?:-)).
Mne sa podarilo trosku schudnut ... mozno ani nie schudnut ale stratit zopar cm takto:
jem menej... pijem zeleny caj... vecer uz nejem... obmedzujem sladke... vysmazane ... nepijem ,,sladke vody"..len cistu vodu a caje .. bez cukru... .. hybem sa ... cele leto som bicyklovala ... a cvicila na orbitreku ... teraz mam skolu .. takze uz na to nemam tolko casu ... ale snazim sa byt v pohybe .. a aktivna... .
A fakt jem menej ako kedysi ... a zasyti ma aj to mnozstvo... . No a najdolezitejsie .. MYSLIM POZITIVNE A MAM SA RADA :-).
Mam aj dobru motivaciu:) ... schudnem hlavne pre seba... ale tiez ma potesi .. ak na plesy .. na konci roka budem vyzerat,co najlepsie :-)).
Co ty merry.