len pre kučeravých

pjetri

ja som si vyzehlila asi trikrat a potom mi to moj mily "zakazal" :) takže už nebudem, iba ak budem chciet byt naozaj ina, čo už ani nechcem

ja_ona

REMINGTON S 8102 mozes si snou zehlit aj mokre vlasy, ja som si ju objednala s netu pred tyzdnom a prisla mi hned na druhy den...lebo v obchodoch ju nemaju ....a je vazne super predtym som mala keramicku zehlicku ale stou kym som sa vyzehlila to trvalo......a tato ma diamantove platnicky nahrejes si ju na 230 stupnou a mas rovne vlasky na prvy krat ....a ja mam prpritom brutalne kucerave vlasy a nic mi nepomahalo na vyrovnanie :o) ak mas niake otazky napis meil :o)

lenulka

lilianka22: no ja som ešte v reklame nevidela ten šampón tak neviem sak ale vieš než to príde na Slovensko tak to chvíľu trvá.

lilianka22

lenulka neviem ti povedat ako sa vola u nas ja som v zahranici ale v reklame v tv je tam modelka s krasnymi dlhymi kuceravymi vlasmi a na konci reklamy su dve baby ;) neviem ci som ti pomohla hmm ale je to sposlednych samponov od lorealu na brckave vlasy ,,,

lauritta

ja mam tiez kucerave vlasy kazdemu sa pacia ale mne nie obdivuju mi ich ze take vlasy nema barz kto no len skoda ze ja ich neznasam tiez pouzivam zehlicku Remington S1031

lilianka22

lenulka ahoj ,,,chcela by som ti poradit nezehli si vzdy vlasy budes ich mat velmi znicene kamoska si zehli stale a ma ich znicene asi ako ked niekto si z ciernych vlasov prejde na biele za dva dni tak si vies predstavit tie vlasy ako vyzeraju ,,,velmi dobry je sampon od loreal ten najnovsi na brckave vlasy no neskutocne krasne su po nom aj balzam je ok ,,,a este ak mozem poradit ked budes pouzivat sampony atd,,na brckave vlasy tak ich nebudes mat urcite hore rovne a len v strede brckave ,, p.s, brckave vlasy su krajsie ako rovne papa