Co mam robit?!herpes

Príspevok v téme: Co mam robit?!herpes
zufala

Ahojte...prosim velmi pekne..ja viem,ze to neni vazne,ale pre mna ano...este som nikdy v zivote nemala herpes,ale zda sa mi,ze sa mi dnes zacal robit..mam na hornej pere taky cerveny fliacik,ktory aj trochu boli akoby sucha koza,alebo co..nevyznam sa v tom...neviete co to mam..herpes nema nikto v rodine a ja som ho viem,ze nemala kde chytit..neda sa nejako odstranit este v zarodku?..zatiak som si to skusila vysistit alpou a mam na to zub.pastu...budem vdacna za kazdy prispevok..dakujem velmi pekne..

galilea

;)) ahoj no daj si naplast ono sa ti to same odlepi no precitaj si poriadne ako si to mas dat tam vsetko mas napisane vlastne :) zlte ? no aj ja som to mala taku hrcku fuuj je to nechutne ja viem ale prejde neboj hlavne nechytaj rukami spinavimi a vobec nechytaj aby sa ti to neroznieslo kade tade

menej zufala

No tak rano som utekala do lekarne a spravila som nakup za 600sk..:)...kupila som si tie naplaste herpesin a taky vysusovac na opary z96%tnym obsahom liehu..a aj cesnak som si kupila len teraz neviem co skor..ale mam tu naplast najprv..uz mi to zacina zltnut..bleek

galilea

jasne ja som si to dala po troch dnoch a pohodicka sice uz to bolo dost napuchnute ale dalo sa no daj vediet papa

menej zufala

juuj..dakujem ti ..si zlatucka...dufam,ze to do rana stiham..nemalo by sa mi to zhorsit do rana nie?...ked to mam asi od takej 18tej..stiham to?

galilea

hej najlepsie je ked sa ti to akurat zacina robit to ma najlepsi efekt,,nespravi sa ti chrasta mne sa nesparvila a na tu naplast mozes dat aj ruz alebo lesk proste nevidno ti to vobec zakriva a zaroven lieci ,,,,

zufala

a ked to mam este v zarodku a kupim si tu naplast tak sa mi ta skareda chrasta nespravi?...ja len,ze ci som to spravne pochopila...dakujem

galilea

ahoj ,,podla toho co pises asi to bude herpes ,,,zubna pasta ho vysusuje ale spravi sa ti chrasta co nieje velmi pekne na pohlad jednoznacne si to netrhaj a nechytaj spinavymi rukami ,,ja pouzivam naplaste su original na herpes nevidno ich vobec, su malinke a priesvitne ono ti to zakrije a vylieci bez toho aby sa ti spravila chrasta ,,dostat to v lekarni