Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

Kika40

My sme tiež v rodine skôr na tie praktické darčeky, mamina je veľká kuchárka a pekárka, tak tiež jej plánujem k narodeninám kúpiť nejaký kvalitný doplnok do domácnosti. Niečo, čo využije a nebude držať prach. Tie nože sú fajn nápad.

kotricka

tiez to vnimam tak ako tu uz niekolkokrat zaznelo, viem nastastie aky vkus na vone ma moja mamina, takze vyberam podla toho, co sa mne paci a zakazdym som sa jej trafila do gusta, takze to uz ani nerozmyslam nad niecim inym, kedze viem, ze ked jej parfum alebo nejaky ruz alebo nieco z Notina objednam to jej proste urobi radost :)

lorQa

Toto je podľa mňa najlepšie keď si takéto veci kúpi podľa seba, čo jej bude sedieť, vyhovovať v kuchyni, to by som nemala odvahu jej tam niečo kupovať. Ja radšej stavím na kozmetiku a na voňavku, to sa zakaždým trafím ;)

Pivonka37

Súhlasím, našu maminu tiež vždy milo prekvapia darčeky do domácnosti a keďže je veľká kuchárka a pekárka, tak všetko do kuchyne má úspech:-)

evita87

Ak mamina rada varí, tak odporúčam perfektný nôž IVO Premier, majú ho na stránke www.profikuchar.sk. Je to kvalita a určite to mamina ocení. Moji rodičia si od nich nože veľmi pochvaľujú, hlavne sa nemusia často brúsiť.

demza

Laura darčekový poukaz je dobrý nápad, ale to tiež treba vyberať podľa toho, čo komu vyhovuje. Pretože to tiež keď človek netrafí, tak to je potom k ničomu. Niekedy je ozaj menej viacej.