Kolko by som mala vazit?

janka

JORDAN,ja ti fandim. Myslim, že ides na to dobre. Podla mna, 4 krat do tyzdna staci,ja sice cvicim 5-6 krat do tyzdna, lebo je to pre mna ako droga :). Upravou stravovacieho rezimu dosiahnes zazraky. Hlavne sa nezlakni, ked ti bude vaha klesat pomalsie, je to uplne normalne... pekny den

denisa

Jordan, nemyslela som to tak. Som sa pytala ci cvicis, som nevedela. Tak pokracuj v cviceni . Urcite dosiahnes vysledky ake chces :o) drzím palce

jordan

baby ale pisete mi to tu akoby som necvicila pritom cvicim styrikrat do tyzdna asi hodinu.Cvicim na brucho,stehna,zadok, aj cinkami posilujem mam aj bicykel stacionarny dokonca som si objedanala aj stepper

denisa

Jordan, beh je dobrý na chudnutie. Len aby si nechudla nerovnomerne. Popritom treba cvicit.Hlavne spomínané partie.Pozri na tuto stranku, tam najdes zopar cvikov, ktore pomozu.
www.peknapostava.weblahko.sk
VIes, ak si doteraz chudla a necvicila, tak si sice schudla. ALe viac zo svalov ako z tuku. Tuk je lahsi, nez sval. Preto mas mozno pocit, ze este potrebujes zhodit.

jamka

Ahojček.
Ideálne váha pre Teba je okolo 65 kg až 70 kg. Aj keď závisí celkovo na postave. Vieš, schudnúž, neznamená len to, že idú kilá dole, ale aj cm, čiže športom a posilňovaním to bude fajn.
Ja mám takú výšku ako ty a vážim 62 kg a stále mám čo doháňať:-):-)
Šport je záruka:-)