Riedke vlasy

Príspevok v téme: Riedke vlasy
vils

Ahojte, mam 19 rokov a uz asi sest rokov si farbim vlasy, z toho vacsinu casu len samponmi ale asi rok farbami, lebo mi ovela krajsie chytili na cerveny odtien ako som chcela, no mam problem, lebo mi strasne zredli ale farbenia by som sa nechcela vzdavat...ma niekto nejake skusenosti s prirodnymou al. lekaraskou kozmetikou na VOLUME vlasov? Aby mi opat narastli... DAKUJEM :)))

mirka 23

Skús si kuknúť túto tému. www.zdravie.sk
A keď sa rozhodneš pre Hennu, tak musíš mať odstup asi 4 týždne až 2 mesiace od farbenia klasickou farbou.

mirka 23

No ale keď má niekto jemnejšie a náchylnejšie vlasy, tak môžu padať aj z farbenia. To že sú farby šetrné je hlúposť. Ja som mala raz nafarbené vlasy, a vypadala mi polovica hlavy. Vils, ja by som ti určite odporučila prestať farbiť. A nepočula si o Hene? Tiež farbí vlasy a navyše vyživuje. Nie je to chemická, ale prírodná farba.

[zruseny12]

vypadavat vlasy ti mozu aj z inych dovodov nie koli farbeniu...prave,ze teraz su velmi setrne farby na vlasy...
hladaj pricinu aj inde...ale nie je zly napad,prejst na prirodne farby...

lea

neviem, ci od farbenia rednu vlasy, ja si ich farbim uz mnoho rokov a nezredli mi, a to si farbim peroxidovymi farbami. mozno mas taky dojem kvoli tomu, ze farba vlas zjemni, takze su tensie

sassy

vils, asi ta sklamem, ale farbenia sa v tomto pripade budes musiet vzdat. Pripravky na vlasy moc nepomozu, co mozem z vlastnej skusenosti povedat. Ak nechces, aby ti zredli vlasy este viac, vzdaj sa farby. Prirodena farba vlasov je aj tak najkrasia, a este ak su vlasy aj zdrave.