kozne prejavy - pohlavne choroby

Maky on

Ludia, nespoliehajte sa na "babske rady" z internetovych debat.. Tu vam fundovane nikto neporadi - kazdy moze iba hadat a tipovat, aka je prava pricina problemu.. Zajdite si na vysetrenie na venerologiu - je to bezplatne a pomozu vam ihned.. Nemusite tapat medzi moznymi pricinami... Podrobne o odbore venerologie tu -- vimax.sk

anonymna

Tomas12578...som na tom podobne, len mne sa to začalo vyskytovať pri genitáliách...tak ak niečo zistíš daj vedieť, pls...dik :-)

anonymna

Ahojte, môžte mi poradiť?...môžem dostať pohlavnú chorobu aj bez pohlavného styku? a pri akej chorobe sa na koži vyskytujú nejaké prejavy? pls píšte

adriana

Dobry den.
Asi pred mesiacom a pol som si nasla na nohe medzi kolenom a chodidlom drobny bordovy vysyp ktory nesvrbel.Zacala som to trochu sledovat ale mam pocit ze sa to pomaly zvacsuje.Svrbelo ma to iba raz ale mam vazne obavy aby to nebolo nieco vazne.Momentalne nie som na svk tak by som potrebovala radu ak niekto vie co by to mohlo byt.Uz to mam velke do dlzky asi 2x1,5cm.
Dakujem

plamienka

tomas podla mna to je pleseň, skus si zadovazit canesten mast (len neviem, ci to nie je nahodou na lekarsky predpis), ale mne to pomohlo

silvias

Podľa mňa by si mal ísť čo najkôr na kožné lebo to je ťažo tak povedať o čo ide.potom ísť za urológom a odobrať vzorky na ureaplazmy,mikroplazmy a chlamídie a potom sa uvidí a preliečiť anitbiotikami!!