Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja sa us nechapem :(

Príspevok v téme: Ja sa us nechapem :(
dada

(dada 14r.)Ahojte ja sa len potrebujem vyrozpravat...ja uz ani neviem ci som normalna :( ak som sama a vspomeniem si na nieco zle napriklad aka som sama tak ma to vie potlacit az do obrovskeho zarmutku :( vecer v posteli po zlom dni alebo po zlom zazitku(hadke s rodicmi atd. ) sa viem lahko rozplakat :( vzdy si hladam nejaku imaginarnu osobu ktora mi akoze pomoze asi som uz chora ale strasne mi chyba niekto kto ma vypocuje pohladi a niekto komu bude na mne zalezat...niekto opacneho pohlavia...ale taky tu nik nieje a tak sa citim dakedy tak uskostlivo tak smutne beznadejne a stratene...v posteli obimam vankus s predstavou ze je to niekto ten druhy :( niekedy potrebujem len pocut vludne slovko nejaku pochvalu od niekoho nejake upokojenie pocut ze ma ma niekto rad ale to casto nepocujem...niekedy som uplne na dne...som asi chora :( ale ked som s priatelmi dokazem sa odviazat dokazem sa smiat tesit...ale ked ma pochyti melancholia je to strasne :(:(:( som este vobec normalna ?

myska

dada...ja som bola rovnaka.uplne presne som prezivala tie iste pocity ako opisujes ty v tvojom veku.a mne to trvalo asi tak do 17 rokov.teraz mam 22.tak sa netrap .si normalna.ono to prejde..

fraisee

kazdy preziva pubertu inac, ja som sa strasne smiala az ma cez hodiny v skole vyhadzovali ucitelia za dvere.
to prejde.

majkaM

ano puberta a hormony ...to su dôvody
je to normalne ale človek to nesmie nechat zajst daleko! na to si daj pozor
a čo ťa tak najviac trápi? napriklad dnes? hmmm...?

dadada

Zlatko puberta je ťažké obdobie, to sa nedá chápať, len sa snažiť prežiť. To, čo cítiš, je úplne normálne. Nenormálne by bolo, keby si tieto pocity v 14-tich nemala.

tak to je

samozrejme, ze si normalna. kazdy z nas obcas trpi pocitom samoty, smutku. a mnoho ludi to riesi placom - to pomaha, dostanes to zo seba von cez slzy a potom sa citis lepsie. tak jednoducho potrebujes mat pri sebe niekoho, s ktorym by si problemy riesila, kto by ti poradil. ok, mozno chces, aby to bol chlapec, ale mas este len 14 a pred sebou mas vela casu. staci nejaka dobra/e kamaratka/kamaratky, niekto komu doverujes. lebo /vo dvojici sa to lepsie tiahne/, ze? jednoducho sa snaz nebyvat sama, obklopuj sa kamaratmi, hlavne nejakou tvojou najlepsou kamaratkou, ktorej mozes plne doverovat, vyzaluj sa jej, vyplac, urcite ti pomoze a lahsie budes zvladat vsetky taketo situacie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.