TINITUS pískanie a hučanie v ušiach

clupka

mam take iste problemy a bolo mi povedane ze to mam z krcnej chrbtice vraj mam navstivit ortopeda tak neviem ...........

mira

Je to nepríjemné, tiež som mala choré uši. Uši sú zanesené vrstvou stuhnutých tukov, hlienov. Keďže sluch. orgán je hlboko položený, treba ho prečistiť krvou. Krv nesmie obsahovať vysokú hladinu tuku, aby mohla čistiť. Na začiatok odstráň všetky tuky i tie skryté v jedlách. Po čase pridaj len panenský sezamový olej max. 1 lyžicu v jedle na 1 deň a semienka.
Hlavnou príčinou tinnitu je mlieko a mliečne výrobky.
Ak v ušiach píska, je zanesená i pečeň, ak šumí, sú zanesené i obličky.

iveta.

poznám pani, ktorá tým trpí už roky a má to stále horšie. Skušala všetky voľnopredajné lieky. potom išla k lekárke a nič jej nezistili. Vyskúšala kopec liekov a nič. Najhoršie je že žije sama, takže je u nej stále ticho. Preto má stále zapnutý televízor. Hovorí, že to hučanie je ako keby stala v blízkosti Niagarských vodopádov. Veľmi ju lutujem, ale vaj sa s tým nedá už nič robiť.

josh1

ak ti nepomohlo ginko biloba...ani caj ani tablety, mozno to bude nejaky zapal v tele, alebo od stresu, ja som mal take silne hucenie a piskanie hlavne vecer...nemohol som ani zaspat...dali mi antidepresiva a zmiernilo sa to...pomohlo mi aj ginko