ppp??? zoznam co som dnes jedla

Príspevok v téme: ppp??? zoznam co som dnes jedla
jojka551

dnes som zjedla:
1×jablko
50g syru
3 lyzicky coko jogurtu
1/4 horalky
100g bieleho masa (teraz si pon idem)
Dnes je to v pohode ale napr. vcera vecer som zjedla s mamou dezert a potom sme si dali napoli rybu a potom som sa uvedomila ze je to vela a sla som to vyvraciat. niekedy mam proste take nutkanie to dostat z tela prec.

lewycatqo

ahojte chcela by som sa spytat ako by som mala schudnut fakt vsetci mi nadavaju ze som tucna a ja to uz nevydrzim prosim poradte mi

odpoved

otazka, myslim, ze si uz trosku mimo... myslim ze je DOST velky rozdiel, nemat co do ust, tak asi tazko z toho aj priberies ... a mat co do ust, ale sa bat toho ze z toho priberiem, aj ked je davka normalna... potom sa stresuje organizmus a zacne ukladat aj z toho normalu - lebo vlastne ty mu akoby davas impulzy, ze ma pribrat

otazka

ved jasne ale ide mi o to ci naozaj vsugeracia funguje :) ako to ze ked my si tu povieme ze priberieme tak naozaj priberieme a ked si oni povedia tak nepriberu :))
kedze si pisala ze: "potom naozaj priberiete pretoze si to vsugerujete" :) myslis ze to je naozaj o vsugeracii? pytam sa ako namet na diskusiu lebo niekedy mam pocit ze to je pravda

otazka

o tej vsugeracii ma to skutocne zaujima neikedy mam pocit ze to je pravda:(
ale co potom deti v afrike? tiez im staci ked si vsugeruju a nevychudnu? to uz sa mi nezda:)

kubika2

najhorsie je ak na to myslite stale potom naozaj priberiete pretoze si to vsugerujete a 2vec najdolezitejsie je jest5krat denne a tak po18:00nejest a vela pit tak si vahu mozete udrzat ak jete len malicke susto tak si z neho telo zoberie vsetko ale ak je naucene pijimat potravu 5krat za den zoberie si len to co potrebuje.Mam to osvedcene sama na sebe a naozaj to funguje a ak mi je tazko hovorim si ze nezijem preto aby som jedla ale jem preto aby som zila

vvveraa

dnes som to asi prehnalaa ...
r:5susienky bebe a vyprazane huby
o:meso a zemiaky
ol.nic
v:nic
nemozem si viac dovolit ...juj:(((

nikus

ahoj,alllllaa, ja zasa nechápem, čo si na tom nepochopila. Neviem, či si neuvedomuješ, že ppp škodí zdraviu, alebo si tak naivne myslíš, že na tvojom zdraví sa to neukáže. Nevieš, čo máš robiť, jesť by si aj chcela, no pribrať nie- myslíš, že je ok mať stále menej ako 40kg?Poviem ti, čo sa ti stane- keď budeš cvičiť veľa každý deň, k tomu chodiť do školy atď-výdaj energie je vysoký- a jesť málinko zachvílu skolabuješ! a to tvoju mamu potom bude trápiť! A mysli hlavne za seba, nie že mamu by to trápilo, keby vedela o ppp, ty musíš chcieť pre seba vyjsť z toho.A nechápem, že píšeš nechcem sa liečiť- asi chceš, keď sem píšeš a vravíš zvládneme to...,a hladáš povzbudenie a nechceš aby sa ti niečo stalo.držkaj sa