make-up???help me!!!

Príspevok v téme: make-up???help me!!!
metis

Dobry, mam 14,pouzivam zineryt,mozem si napriek tomu kupit make-up??????neznici to ucinok zinerytu?a aj keby ze si ho kupim tak acnecover neucpe pory???este ma zaujima ci nepoznate Manhattan clearface-hlavne pudre.Co je podla vas setrnejsie k pleti s akne-ANTIBAKT.make-upOd dermacolu alebo ANTIBAKT.Puder od manhttanu viem Ze su aj drahsie pripravky no ale bohuzial ja mozem minut na make-up max.300 sk,dakujem za odpovede .

metis

Mishaqa viem co myslis,poznam vela bab hlavne moje rovesnicky ktore vyzeraju ako kraslice ale ja pouzivam len riasenku,maximalne priesvitny lesk na pery takze ja taka nie som a ani taka byt netuzim. No a ten make-up chcem len preto ze mam PEHYa JAZVICKY PO AKNE keby som ich nemala urcite by som make-up nezhanala mesacne dostavam len stipendium takze zbytocne rozhadzovat fakt nemozem...

liliana27

ahoj metis, mishaqa ma pravdu ak uz velmi chces tak si daj len korektor a puder lebo je to otrasne ked take mlade chodia vykechlene

mishaqa

moja zlata, na make up zabudni...na co ti je? mas len 14.... chodim na osemrocny gympel, som v maturitnom rocniku,a ekd vidim vsetky tie 12-14rocne zmachlene dievcata s prepacenim ako stetky, je mi z nich smiesno....nemylsim ze by to make up trebalo, ked ti tak velmi vadi, ze ti vidno vyrazky, pouzi korektor, ale len na tie vyrazky, alebo si na ne napatlak aknecolor, tie ich vysusuje...len prosim ta, romyslaj nad tym, ze co si na tvaricku das, aby sa ti potom vsetci nesmiali.... :)