sny-prikladate im vyznam?

Príspevok v téme: sny-prikladate im vyznam?
ciara333

zdravim,mozno je to trocha cudne ale mne to v poslednej dobe neda......casto sa mi sniva teraz s priatelom....vacsinou same zle veci=(......nedavno bola medzi nami troska nastrbena dovera ale teraz sa to pomaly dostava do poriadku....noo a nedavno sa mi snivalo,ze som sa dozvedela ze ma podvadza a bolo mi z toho hrozne v sne....noo o niekolko dni sa mi snivalo ze som ho podviedla ja a vcera to iste.....a pritom v skutocnosti si myslim ze by som to nikdy nespravidla ...zda sa mi to trocha cudne...zeby som nieco mala take v podvedomi???mozno to znie blbo uznavam=D....ale ako ste na tom vy a sny?

snicek

no..mam priatela, ale minule som velmi rozmyslala ze ci som nespravila chybu ked som nechala byvaleho...a este o jednom chlapcovi co sa mi kedysi pacil ale dlho som ho uz nevidela ze ci by neboli ja neviem, nejakym sposobom lepsi pre mna...a prave minulu noc sa mi snival sen kde vystupoval moj byvaly aj ten druhy co sa mi pacil...s obidvomi som v tom sne chvilku pobudla no najprv s jednym som chvilu bola a s kamaratmi a potom s druhym..obidvaja v tom sne urobili nieco co sa mi vobec nepacilo, alebo nieco povedali a ja som ich v tom sne porovnala s mojim terajsim priatelom..a ked som sa zobudila vedela som ze nechcem nikoho ineho len priatela co mam teraz...takze moj sen vlastne vyriesil moje trapenie a vycitky...a som stastna, ten sen mi pripada ako znamenie a je to dobry pocit :-) takze niekedy verim snom...ale zas nie vzdy..

,,,

moje sny sa väčšinou vždy splnia,ale neboj sny nás upozornujú trochu strašidelnejšie ako to má byť...teda chcem tým povedať že nemusí ten sen znamenať hned presne že sa ti to stane ale asi v tom niečo bude...