Pukanie v kolene a bolestivé koleno

koleno :(

dobry den .... skakala som a koleno mi hlasno puklo a ked som sla k lekarke tak mi tahali vodu a dali do sadry. bojim sa ze ked mi daju dole sadru bude mi pukat koleno je to mozne ?? pomoc prosiim :(

pomoc prosim

ahojte ... dnes som skakala na trampoline ... a ked som zecala blbnut koleno mi tak puklo .velmi to bolelo . a teraz si neviem vyrovnat nohu lebo to pukne a potom to velmi boli ;( k lekarovi sa bojim ist pretoze sa bojim ze to je velmi zle prosim pomozte...
PS : ked to puklo strasne ssa to dalo pocut :( POMOC !! ;(

Romik1990

Ahojte, v pondelok som spadla z bicykla a tak sa podarilo že som si dosť silno buchla pravé koleno o zem, bolesť pomaly ustupuje, používam maste ako heparoid a octanovú masť, ale už je pomaly koniec týždňa a keď dlhšie sedím a potom vstávam tak nemožem vyrovnať koleno a pociťujem silnú bolesť, na mieste sa mi vytvorila aj modrina , ked& budem mocť normalne chodiť.Veľmi ma to obmedzuje :(((

ocot

asi tri dni ma bolelo koleno najma do schodov,kolegyna mi poradila zjest lyzicu octu,do rana my nic nebolo.ale neviem ci mas to iste s kolenom.vtedy som dost vela chodila v zamestnani.

Ivka 1

Scater jedná sa o vysýchanie maziva v kolene, je to taká tekutina,ktorá zabráňuje otieraniu chrupaviek . Bolo by
vhodné doplniť kyselinu hyalurónovú. Existuje v injekčnej forme,čo je finančne
dosť náročné a bolestivé a v tabletkovej forme.