nebaví ma sedeť doma

orešanka

Čo takto vyskúšať fitko,plaváreň alebo nejaké cvičenia a jazykové kurzy tiež nemusia byť zlé. Tam určite nájdete kámošov.

lenka22

ja tiez nemam velakrat co robit, skolu mam len jeden den do tyzdna, vikendy travim na kurze, a cez tyzden sa bud nudim alebo som na nete... a so psom idem obcas von

samotar

Myslim,ze rady typu-najdi si priatelov a chod s nimi von,su dost naivne.Ja uz vyse 10 rokov som sam,nemam s kym,iba obcas,ist von a keby som nechodil do prace,tak by som nemal s kym prehovorit ani slovo.Zvlast vikendy su tie najstrasnejsie dni a potom rozne volna,sviatky...A ak clovek chodi len tak sam po ulici medzi davmi ludi,este viac si uvedomuje svoju samotu,lebo len tak sa s niekym zoznamit sa jednoducho neda,zvlast,ked som introvert.Myslim,ze od samoty nie je daleka cesta k strate chuti do zivota a potom k rezignacii.Bez socialnych kontaktov je zivot ovela tazsi a smutnejsi.Clovek postupne otupie, a strati zmysel zivota.Prajem ti,aby sa tebe podarilo si najst priatelov a znamych,ktori tvoju samotu pomozu preklenut.

sjella

nasiel - mna :-) tiez ma nebavi behat po baroch a niekedy sa doma fakt nudim :-( Najma ked kamarati nemaju cas - napriklad ked sa ucia na statnice :-( hmmm. Ani neviem ako to riesim.. asi nijak :-) vacsinou mam co robit ale niekedy je to faaaaakt deeees. Hm.. net mi zabera dost casu :-)

petruska

len prosymta nesed stale doma skus si najst nejaku kamosku ktora bude mat take iste zaujmi ako ti...a ked ju nenajdes tak len nesed doma chod von zo psom alebo iba tak do kina atd.rob to co ta bavi ale hlavne nie sama a pri pocitaci...