Bez dievčata,kamatov

Príspevok v téme: Bez dievčata,kamatov
melon

Ahoj,Som s BB mam 19rokov.Mam toho strašne vela čo mam chuť napisať ale to by asi nikto nečital.Skratim-Nemam priatelov som nesmeli,stále doma,rád by som žil ako ostatny ale nejde to.Som odlišny Piatkove zabavy srandy a podobne to ja som este nezažil.Domaci stereotyp je strasny A nechcem ho.Asi niektory vravite lebo nič preto nerobím No ano No potrebujem na zaciatok aspon niekoho kto ma zobere za ruku a aby som nešiel Von sám. teraz už maturujem.Nedokažem ja sam nadobuduť rozhovor s dievčatom Je vobec možne najsť niekoho kedy by bola Ona tá hlavna a tlačila na mna lebo ja proste prvé Ahoj nepoviem.

Je tu niekto taky kto nemá odvahu zoznamiť sa ale túži po tom?Myslim že taky ludia by si možno rozumeli

michael

ja tiež nechodím nikam a cítim sa osamotený, nemám kamošov, ale diskotéky a bary ma skrátka nelákajú. Ani alkohol. Tiež nie som športový typ, ale snažím sa to zmeniť. Chcel by som nájsť nejakých normálnych kamošov...

nice:)

jej, vy ste uplne taki isti ako ja:) som rada, ze tu aj takychto ludi nachadzam:) presne to iste zaujima aj mna, kde sa da zoznamit s takym prijemnym citlivym chlapcom?:) diskoteka ani bar v ziadnom pripade, tam su uplne opaky chalanov aki sa mi pacia. tak ale kde potom?:) inak, ak ma niekto chut pokecat, tak dole som uviedla aj mail, tak mozte kludne napisat:)

jefitto

Heh. Ja som na tom rovnako. Ale mám len 15 rokov. Podľa niektorých mám ešte čas... No ale ruku na srdce. Kto v 15 ešte nikdy s nikym nechodil? Dnes už chodia aj 7 ročne deti

honzik

Dedy, to si paradne vystihol.
A aku znamost uz len spoznas na diskoteke? Mozno taku na 1 noc. Treba lovit medzi znamymi, spoluziackami, cez chat atd.

dedy

doremi, ak sa ludia nezoznamia na diskoteke alebo v bare tak potom kde maju sancu sa zoznamit? (teraz sa to pytam uplne vazne, lebo fakt ma nic nenapada a dost ma to zaujima- rovnak problem ako melon)
kde sa pohybuju títo citliví chlapci?
a kde také dievčata?
nepohybuju sa nikde, trcia doma ako ja ... :(

miro.83

Chlape uplne ta chapem tiez som taky byval. Niekedy je to tazke sa najme z neznamymi porozpravat, pretoze stale rozmyslas o dopade co by si ludia mysleli o tebe atd. Chyba ti sebadovera, ktoru neziskas lusknutim prstami. Moja sebadovera bola na bode mrazu. Bol som strasne pri sebe, robotu som mal taku kde som nemusel komunikovat s nikym. Strasne som sa chcel zmenit, neznasal som svet v ktorom som zil. Snazil som sa az tak, ze som schudol 35 kil dal som sa na posilovanie, zmenil som zamestnanie a moja sebadovera sa zvysila. A aby toho nebolo malo tak som zacal studovat knihy na rozvoj osobnosti (inak odporucam ti precitat Knihy Rec Tela a vsetko od Allan a Barbara Pease) Zacal som chodit na diskoteky najme aby som spoznaval ludi a tiez aby som sa troska naucil tancovat samozrejme zo zaciatku som tancoval ako 70 rocny detko s palickou aspon sa baby na mne pekne zasmiali. Zmena trvala 4 roky takze nie je to nic lahke, dolezitejsie je verit v seba, ze dokazes dojst do uspesneho konca.

smile:)

dobre, tak ak chce niekto o tom popisat, tak kludne mozete:) tu vam dam svoj e-mail: keep.smile@centrum.sk :) michael, kludne sa ozvi aj ty, mozme popisat:)

melon

áno rád s vami pokecám.No nechcem sem udavať svoje kontaktne udaje.Este nahodou niekto zisti čo to tu pisem a budem sa potom za to hambiť a necitim sa potom stoho najlepšie.Tak pre istotu :)
Kto chce dajte vase kontakty vy (icq...)