Dá sa podľa vás zmeniť chlap?

Príspevok v téme: Dá sa podľa vás zmeniť chlap?
šaňa

Čaffte tí,ktorým sa ešte chce trošku rozmýšľať.Dá sa podľa vás zmeniť chlap tak,aby bol a fungoval podľa vašich predstáv?Podľa mňa chlapa nezmeniš,trošku ho usmerniť môžeš,ale prerobiť ho na svoj obraz,tak to nehrozí.A ešte si myslím,že keď niekoho naozaj človek ľúbi,tak ho má brať takého aký je.Čo si o tom myslíte vy?

wowo1

neviem ,ale ja by som nechela muza co klame a ak by som bola muz tak nechem zenu co place......Myslim ze je dobre si uvedomit ktore chyby je clovek ochotny tolerovat a ktore nie, zas za kazdu cenu byt s niekym co mi jeho chyby velmi vadia, len za to ze ho ilujem...?S takym sa neda zit ,ale milovat ho mozeme ale nie zit. Na to si vyberame ludi ,ktorych chyby nam nevadia

šaňa

To sa len tak hovorí,že na svoj obraz.Samozrejme,že by som nechcela aby chlap skákal len tak,ako poviem ja.To už by ma nebavilo-teda možno chvíľku aj áno,veď to by chcela občas asi každá z nás,či nie?Chlapa treba brať takého aký je aj s jeho plusmi aj s mínusmi.A keď to žena nedokáže,tak smola.Tam už hrozí jedine rozchod.Môj názor.

vecernica

Este ma napada ,,ty by si milovala niekoho kto je tvoj obraz? ked pises prerobit na svoj obraz? Ja nemilujem svoj obraz { takeho gasparka by som nemohla} treba milovat ten jeho obraz .a to je tazke. 50 percent on a 50 ja vo vsetkom aj tolerancii chybach a aj v dobrych vlastnostiach.{ked som niekho akoze menila akurat mi to vycital,alebo si nasiel vyhovujucu co ho Zrala"}}takze ja uz som poucena:- }

vecernica

to iste:}A ked si myslis ze si ho akoze trochu zmenila..je to docasne.Dajme tomu trva to par dni..Vysvetlite si par veci ,on sa snazi ,ale uz je to o mak lepsie.Podla mna najdolezitejsie je ze sa snazi aj ked sa nezmeni.Ze vie co ta rozculi a snazi sa to a tie chyby azpon zmiernit,alebo vie o nich.Podla mna dobra diskusia aspon pomoze sa pochopit aj ked nie zmenit,ale vzajomne si chyby tolerovat,,teda ovsem ak sa ludia lubia