co povedat, zene kt place?

Príspevok v téme: co povedat, zene kt place?
frank

potrebujem radu....som uplne vyradeny z provozu, ked som v situacii, kedy priatelka place, ma depresiu a ja som pri nej no nevie najst tie spravne slova a uz vobec neviem, ako sa spravat, co jej povedat? co urobit, aby citila, ze som s nou? otazka na opacne pohlavie....co by ste poculi najradsej v takej chvili, ked je vam na nic.... je lepsie ticho? povedat lubim ta? snazit sa o vtip na zjemnenie situacie?....som pozradny v tomto smere, preosim o pomoc...dakujem

yulka

Ja tiež preferujem ticho v náručí dokiaľ sa neukľudním a potom nech sa ma chlap pýta. Zjavne to byť ticho alebo nie závisí od človeka.

jannnna

nie nebud ticho to urcite najmenej pomoze. {mna skor rozculi} vtip [povedz ,ale nie vzdy je to dobre.Najlepsie sa je rozpravat ,,co ju trapit ,hladit,,hladit a hovorit ze najdete spolu riesenie ked sa ti zdoveri co ju hneva, alebo preco ma depku

smile:)

strasne zlate:) podla mna staci, ak ju silno objimes a nechas ju vo svojom naruci nech sa poriadne vyplace. potom, ked sa ukludni sa nezne opytat, ci by sa jej nedalo nejako pomoct, lebo nerad ju vidis utrapenu alebo ked place. a ak bude mat chut sa o tom porozpravat, tak to spolu preberiete, ale v tej chvili jej urcite bude stacit to, ze ta ma blizko seba, vie, ze ma sa komu vyplakat a kto ju pochopi:) nech vam to spolu vydrzi:)

nice

Zeny su citlivejsie ako muzi a je prirodzene , ze aj plac vyjadruje emociu ako je trapeni nistota , alebo len obycajny smutok.Kazda to prezivame inak a potrebujeme nieco ine.ked si taky citlivy urcite prides na to co je pre tvoju drahu v takej chvily potrebne.Neboj sa jej na to opytat.Urcite je dobre zistit pricinu a to ci uz pocas placu , alebo az po musis zistit sam.A potom mozes uz aj rovno zistit ci sa spravas tak , ze ju to upokojuje pocas jej smutku.Kazda normalna baba toto oceni ked sa jej partner opyta...Tak vela stastia.

usiko

frank, to ti je tazke na to odpovedat, ja mam taketo stavy teraz dost casto, ved je jesen a v jeseni je to hrozne....vtedy staci naozaj malo aby ma nieco rozosmutnilo a zavriem sa do izby a placem, niekedy aj hodinu a viac......a ver mi, ze vtedy mi velmi nepomaha nic...ale to vzatie do narucia by pomohlo, keby som v tej chvili priatela neodmietala.......ale ho odmietam, takze on uz v poslednej dobe ku mne, ked placem ani nechodi.....lebo nevie, co ma robit....ja tiez neviem....brat tabletky nechcem, raz som to skusala, ale bola som ako iny clovek.....

***

Zeny vacsinou placu nie preto, ze im je smutno, ale preto, ze nieco chcu (najcastejsie peniaze). Ak place len tak, tak ju nechaj. Ved ako by tento svet vyzeral, keby vsetci kvoli vsetkemu rumazgali.