Vsetky mozne vysetrenia-pls help

Príspevok v téme: Vsetky mozne vysetrenia-pls help
mimuska10

ahojte ludkovia uz ani neviem kam sa mam podiet zo zufalstva proste potrebujem surne cim skor zohnat informacie o vsetkych moznych vysetreniach:
dychacich ustrojov, srdcovocievneho systemu(srdce,zily,tepny,plucnica?),zaludok,dvanas tnik,creva,traviace ustroje,pecen,zlcnik,zlcovody,podzaludkova zlaza,oblicky,mocove cesty,mocovy mechur,moc,krv(vsetko co sa da zistit pri jej odbere),stitna zlaza, nadoblicky,diabetes,pohybove ustroje, kosti,svaly,nervovy system,gynekologicke vys.,onkologicke, usnekrcne,ocne vys.,
prosiim potrebuejm cim surnejsie opis vsetkych moznych vysetreni ktore sa daju spravit..
zatial dakujem Miriam

joni_

no ak to bolo zo zdrav. dovodov tak sa k tebe chovaju dost blbo, nejak sa mi to nepozdava
ja so prezila nieco podobne, v tretom rocniku som odmarodovala asi 3 mesiace, ale dali mi sancu vsetko sa doucit

mimuska10

na nasej skole mat ucebnice?!?!
nemozne!..
proste vsetko co sa musime naucit sa ucime zo zositov a tie mi samozrejme nikto nechce poziciat..a podla profakov je to moja vina ze si ich nemzoem zohnat:(
do skoly som enchodila pre problemy s kolenom najprv s jednym potom s druhym

mimuska10

mam p... profku nebudem to vediet nepusti ma k maturE:(
a proste vynechala som vecsinu tretieho rocnika zdravotnej zato ma aj setky kamosky a setci ludia neznasaju...a teraz mi nema kto pomcot:(
uz som skusala odpovedat na jej priblbe otazky 2krat a stale vytiahla daco take co o tom nemam ani paru...

joni_

a to na co potrebujes? potrebujes odborny opis, odborne nazvy? to asi budes musiet pohladat na nete nejake odborne informacie, napada ma napr. www.ordinace.cz, na lavej strane klikni na "nemoci a vysetreni"