podkozne vyrazky na brade a uz aj cele

Príspevok v téme: podkozne vyrazky na brade a uz aj cele
beatka12

Neviem co sa deje, dlho mam podkozne vyrazky na brade, niekedy mi opuchne polka brady...od nedavna aj na cele, mam 24 rokov, Hak som nikdy neuzivala...myslite ze je to horm. nerovnovahou alebo co sa to deje? Mam ist na antikoncepciu aj ked som moc za nu neni? bojim za ze z tohoto by uz mohli byt aj jazvy, aj ked zatial sa to vzdy casom zahojilo...ale uz to dlho trva

Ivka 1

Ano je to možné, lebo práve produkty o ktorých Ti píšem pomáhajú znásobovať účinok antidepresív a súčasne eliminujú ich škodlivé následky na organizmus.

Ivka 1

Beatka aj to sa dá pomocou Aloe s prídavkom broskýň. Aloe má detoxikačné účinky,dáva do poriadku aj tráviaci systém. Skrátka dokáže celé telo poupratovať.Broskyne zase obsahujú hodne
mangánu a horčíka,ktoré vplývajú na činnosť srdca a mozgu.Pôsobia protidepresívne a protistresovo. Na depresie je výborný aj včelí peľ,ktorý zase napomáha správnemu fungovaniu a regenerácií pečene a odburávaniu rôznych toxických látok z tela.

Ivka 1

Beatka o hormóny určite nejde,na hormóny sa zvykne zvaľovať hodne kožných chorôb skôr to súvisí s poruchou trávenia. Skús prečistiť organizmus a uvidíš,či to pomôže.Bude to
však dlhšie trvať,lebo kým sa telo zbaví nánosov škodlivín na to treba min.
tri mesiace .

beetka12

HAK by som brala hlavne kvoli priatelovi, ale prezil by keby neberiem ako doteraz...
lenzeeze ak je to hormonalna nerovnovaha, neviem ci staci precistenie organizmu

Ivka 1

Beatka je potrebné prečistiť - zdetoxikovať telo. Všetky ťažksti s kožou s tým úzko súvisia. Antikoncepciu by som neodporúčala ak na ňu nemáš samozrejme iný dôvod.