meška mi menzes...ale tehotna nie som

zwedavus

kikuša, je to normálne. zo začiatku to u každej býva nepravidelné a organizmu aj nejaký ten čas trvá kým nabehne na pravidelný cyklus. v prvých mesiacoch môžeš byť úplne kľudná, vôbec sa nemusíš stresovať, je to normálne. časom sa to upraví a začne chodiť pravidelnejšie:)

kikuša

AHojte potrebujem pomooooc ... :( mam 13 a prvu menstruaciu som dostala asi 17 alebo 20 septembra a od vtedy nic ... :( co sa to deje ? uz via cnez tri mesiace nemam menstruaciu je to normalne ? bojim sa

1eny1

ja som tiež na tom podobne dve mesiace nič (tehotenstvo vylúčené), ale sama viem, že som trochu schudla. Tak aj sa to ukázalo, sama doktorka mi z krvných testov povedala, že som prešla nejakým stresom a klesla na váhe. Dala mi injekcie nejaké vitaminové, pri ktorych priberiem. A môžem povedať, že hneď sa mi to upravilo. Ten stres aj je pri deťoch som už takmer 5 rokov nevystapá (vstávanie v noci) ale zvykla som si. Ale predsa sa to odzrkadli na zdravy. Takže jedna z možnosti stres a ubytok na vahe.

lenka2121

Som na tom podobne ako ty, len mi to meska nie dva mesiace, ale mesiac! precitala som na nete ze to mozu byt rozne anomalie a ze je normalne ked menstruacia mesiac vynecha.Priciny su hlavne v strese a tiez v niektorych liekoch a väcsej strate hmotnosti

moniqa87

to je dost mozne, cyklus ovplyvnuje aj stres aj lieky, hlavne cim skor zajdi za novym gynekologom a ten ti snad pomoze

annie.v

ano bola som u gynekologa, ten ma prezrel a hned stanovil ze som tehotna..v druhom mesiaci..a to ani nerobil testy krvi alebo mocu, ani ziadne sono...nedala som sa a isla do nemocnice na sono..plod tam nebol, urobili mi krvne skusky a vysli negativne! taka som nahnevana na svojho gynekologa, ze v pondelok beriem kartu a odchadzam..len ma trapi co to so mnou je..v poslednom case som mala velke stresy a brala som silne lieky proti bolesti ktore som mala s členkom...mozno je to kvoli nim