Ake ocne kremy pouzivat po 30tke?

palomino

Ja mam 27 a chystam sa protivraskove kremy (samozrejme, nie velmi silne), pouzivat od tridsiatky. Tiez sa chcem vyhnut vraskam, aj ked take slabsie, mimicke, samozrejme mam. Bezne pouzivam krem s faktorom 15, opalovaci krem mame 45ku.

marcela78

ano neboj nebudem kupovat len tak z brucha a skusim aj vzorky najprv... A ohladom vichy uz som tu pisala mala som krem aj make-up a hrozne mi stahoval tvar vyhodila som ho

marcela78

sisina dik za radu ano mam velmi suchu plet ked sa mi nahodov urobi vyrazka tak sa to vysusi a vyzera to "uzasne" :-)..

sisina

A este Marcela78, spominala si tu, ze mas suchu plet. Ja ju mam tiez velmi suchu a pouzivam Regeneracny krem s koenzymom Q 10 nocny(aj na den, denny je velmi slaby pre mna)samozrejme z AB kozmetiky. Vyskusaj. A davam si ho aj okolo oci, premasti, napne plet, rano vstavam ako babatko...

marcela78

ano to s tym suhlasim ze moc uz neverim tym reklamam o uzasnych kremikoch ked viem ze mi nesedia alebo su neucinne. Moja mamina ma 60 rokov a nema snad ani jednu vrasku a tiez slapala na obycajnej nivei modrej :-))... Ja sa len bojim ze to starnutie na mna vplyva tak inak uz koli stresom... Dakujem za rady