Aka farba vlasov sa mi hodi?

Príspevok v téme: Aka farba vlasov sa mi hodi?
MiracleOfTrue

ahojte viem ze sice trochu tema od veci ale uz mam toho dosT!
mam tmavohnede oci, tmave obocie,gulatu tvar s plnymi licami,dvojitu bradu a spinave blondavo hnede vlasy....chcela by som zmenit farba bud na bond alebo na ciernu ktora sa mi podla vas hodi viac?qalebo snad nejaka ina?
kedy som mohla poprosit tak aj znacku/cenu prislusnej farby dakujem

Wikinqa1307

aoytee...cem si dat orieskovu farbu na vlasy..ale nwm jak by mi to chytiloo..pozrite si na wikinqa1307@azet.sk foto..a napiste mi ci by mi isla...dakujém...:)

6dominika5

Ahoj chcem si dat prefarbit vlasi ale nwm aka farba sa mi hodi mam gastanovo hnede vlasi hnede vlasi hnede oci a pehy prosim pomozte mi piste na 6dominika5@azet.sk dakujem

mana16

CAWTE BABY.PLS PORADTE MI.CHCEM SI ZAFARBIT VLASY,TEDA UZ SOM ICH MALA RAZ FARBENE,ALE CHCEM VYSKUSAT NIECO NOVE.VLASY MAM CIERNE ALE AJ ORIGI SU TAKE TMAVO HNEDE DO CIERNA,OCI MAM MODRE A PLET ANI SVETLU ANI TMAVU TAK PRESNE...PLS PORADTE MI PRETOZE SI CHCEM DAT TMAVU BLOND ALEBO RYSAVU.DIKY ZA DOBRU RADU.:-)

BILLIE

noo ja mám zeleno modré očim prirodzene hnedé vlasy ale už s dosť odrasteným melírom :D...a mrte by som chcela tmavšiu hnedú ale ....mama...chápete... :DD

Lolka

a mne mam licka sfarbene do ruzova , hnedé vlasy, zelené oci, tiez asi okrúhlu tvár, husté cierne obocie, plet asi taka stredná ani moc tmava ani prílis bledá

ssia

tak ja mám bledú pleť s červenými líčkami, stredné množstvo pieh a oči - stredne veľké, zdiaľky hnedeé, zblízka zeleno - modro - sivo - hnedo - farebné neviemaké:DDD
akú farbu by ste mi poradili bez ohľadu na to, akú mám teraz?

katucka

aojte .. pls pordte mi .. mam tmavohnede velke oci .. a nevem aku farbu vlasov si mam dat .. moja je bldohneda .. .. nemam si dat radsej nekau tmavsiu ??