Infekcia yersinia enterocolitica v tehotenstve

Príspevok v téme: Infekcia yersinia enterocolitica v tehotenstve
dzinab

Ahojte, chcem sa opytat, ci sa niekto uz stretol s tymto typom infekcie.Lekarka mi vzhladom na tehotenstvo nedoporucila ziadnu liecbu a bojim sa, aby infekcia nemala negativny vplyv na vyvoj babetka a aj jeho zdravie, kedze mi to zistili z krvi.Lekarka mi povedala ze tato infekcia ma vplyv na klby,sposobuje ich bolest a niekde som citala ze v pokrocilom stadiu aj vysychanie klbov,....Prosim vas o Vase priapdne skusenosti, nasledky a liecbu tejto infekcie,, dakujem.

dzinab

Ja som sa na to pytala tiez gynekologa a on mi povedal,ze to nie je infekcia ako mi povedali na infekcnom, iba zvysene protilatky a ze sa nemam nicoho obavat.Je to velmi zaujimave ako kazdy lekar ma na vec iny nazor.

Ivka 1

Nie je to jedno,lebo sa chcem skontaktovať s gynekológom z nášho poradného zboru a poprosiť ho v Tvojom mene o radu.Bude sa ma na to pýtať,tak aby som mu vedela povedať.

dzinab

Ivka1,mne je uplne jasne ze antb.nesmiem uzivat a ani dalsich mnoho liekov, a myslim ze uzivanim tabletkovych -umelych vitaminov, mi to nepomoze v boji s infekciou.No a ak sa dieta narodi s nejakou vaznejsou chorobou, ktora bude suvisiet s mojim terajsim stavom, tak nic v zlom, ale dakujem za utesenie, ze po narodeni sa s tym bude dat nieco robit.Chodit po lekaroch s babetkom aj sama so sebou a byt "na ihlach"ci to potom este pomoze alebo nie.

dzinab

Ivka1,mne je uplne jasne ze antb.nesmiem uzivat a ani dalsich mnoho liekov, a myslim ze uzivanim tabletkovych -umelych vitaminov, mi to nepomoze v boji s infekciou.No a ak sa dieta narodi s nejakou vaznejsou chorobou, ktora bude suvisiet s mojim terajsim stavom, tak nic v zlom, ale dakujem za utesenie, ze po narodeni sa s tym bude dat nieco robit.Chodit po lekaroch s babetkom aj sama so sebou a byt "na ihlach"ci to potom este pomoze alebo nie.

Ivka 1

Dzinab počas tehotenstva nemôžeš brať žiadne antibiotika,ktoré by boli vhodné
pri ťažkostiach s baktériou. Je potrebné
brať vitamíny a posilňovať tak imunitu.
Po narodení bábätka sa bude s tým dať určite niečo robiť.