Strach z narkózy

amanda-

Veru nedovolim mu aby sa pokrivil aj keď sa zo začiatku chcel nedovolila som mu a tlačila som si ho naspäť :-D

delphia

to, ci mas loziska na pobrusnici samozrejme bude jasne, ak sa do teba pozru.
drzim ti veeeeelmi palce, neboj sa, MUDr.Toth je vyborny odbornik. drz sa a daj o sebe vediet, ked budes po oper. a budes uz doma. pa

amanda-

Zuzic mne sa dobre dýchalo :-). Išla som na operáciu preto, že som mala nos do jednej strany a tým padom aj prepažku som mala krivu ale dychalo sa mi dobre. Išla som hlavne z estetickeho dôvodu. Som po operácii 5 mesiacov a zatial mam nos celkom rovny aj keď nie uplne ale snaď sa to už nepokriví naspäť uplne.

jessica8

delphia -a to aj mne budu musiet vypalovat tie loziska?alebo ako sa to da odstranit oni maju zatial len podozrenie na tu endometriozu a cystu mam dvojkomorovu akoby boli dve vedla seba na pravom vajecniku tak dufam ze onnepridem....a mne urcili celkovu anestezu ale pocitam s tym ze bude potrebne ma otvorit ze neni sanca aby sa to laparoskopicky podarilo aj ked vsetko je mozne ale mne bolesti zmyzli uplne vcera mi skoncila menstruacia prinej som mala velmi silne bolesti no po jej skonceny som zdravi clovek a nemam ziadne bolesti....

delphia

operovali mi to iste co tebe, len s tym rozdielom, ze som bola v epiduralnej anestezii a zvolila som klasicku operaciu a nie laparo. je tomu pomali rok a pol. prisla som o lavy vajecnik a vypalovali mi loziska endometriozy na pobrusnici. dva dni som bola na JISke a potom na izbe. piaty den ma pustili domov.

jessica8

delphia-no ja tam doktorov velmi nepoznam a ty si z kosic??tebe co operovali?ja mam toho gynekologa vybaveneho po znamostiach a je velmi zlaty chvalia ho vseci tak uvidime ako to vsetko dopadne...

zuzic

amanda mozem sa ta nieco spytat? na tuto operaciu pravdepodobne pojdem aj ja. ked ti ju zoperovali zlepsilo sa ti dychanie uplne alebo sa ti to potom vratilo? lebo som pocula nazory ze po nejakom case sa moze dat vsetko do povodneho stavu ked to teda nemas sposobene narazom...inac na tomto oddeleni som bola operovana pred rokom a tiez som nedostala ziadny oblbovak vsetko som normalne vnimala..pred tym mi nieco robili v lokalke vtedy som dostala poriadny ako opila som bola...