kuk.help please

Príspevok v téme: kuk.help please
tear

ahojte.chcem sa spytat.mozem mat ppp ked ani nesom vychudnuta a nemam ani bulimiu moj problem je ze vkuse myslim na jedlo vkuse riesim a skusam diety uz ma z toho ide porazit ked priberem pol kila som z toho mimo a proste staale rosmyslam kde si co dam,resp.nedam proste jedlo ma ovlada.ale hovorim ze nevraciam,ani nesom vychudnuta.nemam anorexiu.ale zvycajne sa prejedam asi 2 dni a dalsie 3 drzim dietu :(((...a staale dokola 2kg hore dole...

tear

stacinka: ku doktorovi? a co mi povie? pozri sa ja sama viem ze to nieje v poriadku a ze mam jest 5 krat denne bla bla..aalee v tom je ten problem ze to nejde.a vobec ku akemu doktorovi myslis? obvodna? no nevjem co takeho by mi mohla povedat aby sa to upravilo a konecne by som schudla...

stacinka

Ahoj, trpim niecim obdobnym... okrem tych diet som presla aj tabletkami a strasnym cvicenim. je velmi pravdepodobne, ze trpis nejakou formou PPP. pri bulimii sa nemusi vzdy jednat o purgativnu formu-tu, kedy vracias. vahu si mozes kompenzovat aj cvicenim a dietami. a strasne strasne strasne to nici zdravie- skus sa objednat k doktorovi.