Rodicia hnede, dieta modre oci... Je to mozne?

Príspevok v téme: Rodicia hnede, dieta modre oci... Je to mozne?
zmatena

Mam take obavy... Uz v minulosti sa stalo, ze v nasej nemocnici vymenili deti a teraz... Teraz ma sestricka trojrocneho uzasneho blondateho modrookeho synceka. A v com je problem? Nooo nikto v rodine nema blond vlasy a sestra s manzelom maju hnede oci... Nejde len ale o to... Syncek sa na nich absolutne nepodoba a ja sa bojim, ci sa niekde nestala chyba. Sestra muza urcite nepodviedla, tak v com to je? Je mozne, aby mali hnedooky rodicia modrookeho synceka? Prosiiim poradte

cooldjka

ty kokos,takato otazka ma dokaze brutalne prekvapit,navyse od dospelej zeny, ktora,predokladam by mohla mat aspon nejake zakladne vseobecne vedomosti,medzi ktore patri to,ze dieta dedi geny niekolko generacii dozadu..ty vole,tak tato otazka mi naozaj pripada dost brutalna...

joni_

moji rodiacia su ciernivlasi, aj ja a moja starsia sestra, ale mladsia sa narodila ako uplna svetla blondynka, tiez si niektori utahovali, ze ci je nasa :-)
ale mamin dedko, teda nas pradedko bol blondak, inak ostatni su ciernovlasi

zmatena

Dakujem vsetkym za odpovede... Velmi mi to pomohlo a prestavam sa obavat... Dobra bola, ale otazka pre mna, ze co by som robila, keby ho aj vymenili a po troch rokoch by sa to zistilo... Fakt neviem a netrufam si ani predstavit, aky vplyv by to malo na moju sestricku, ktora syna straaasne lubi a tesi sa z kazdeho jeho uspechu a ani na minutku nezapochybovala o tom, ze by to mal alebo nemal byt jej syn... Preto to uz nebudem dalej riesit... Ale ste ma dost upokojili... Ked sa ale zapozeram na jeho fotecku, trosku sa teraz podoba na mna :o) tak som si stresy asi robila zbytocne... Zelam Vam vsetkym krasny dnik, papa a este raz DAKUJEEEM

dd

moji rodicia maju obaja hnede oci, tmavohnede vlasy, my sme traja surodenci, brat ma uplne az take kriciace zelene oci, bledsie hnede vlasy, ja mam tiez take bledsie hnede vlasy, oci ani poriadne farbu neviem, je to taka zeleno-modra, akurat najmladsia sestra ma hnede oci a tmavsie hnede vlasy..ja mam manzela spinavy blond so zelenymi ocami a dcerka(15.mes) ma zatial take iste vlasy a jasno modrucke oci(presne ako maju jej dve prababky, teda moje stare mamy..)takze genetika je naozaj zazracna vec :D

janka

Ale áni, moji rodičia majú obaje zelené, ja s bratom hnedé a mladší brat hnedé. Ja som blondín s rovnými vlasmi a brat má čierne kučeravé. A ver, že je môj brat! Genitika robí svoje a zdediť to môžeš aj po starých rodičoch.

lencok1

moja mamina, mala ocina z modrymi ocami, maminu z hnedymi az ciernymi ocami, a vsetci traja surodenci, teda aj ona maju zelene:)

marcela78

moji rodicia obaja hnede ocka, ja modre a blondinka som :-)) nemaj boja nepodobam sa vobec na rodicov ani na nikoho z rodiny, bratia hnedooki a cely tata a ja? no ale povaha to isti v tom som si ista ze som ich:-))