Mam pocit, ze hrozne soferujem :-((

Príspevok v téme: Mam pocit, ze hrozne soferujem :-((
kamilka

dnes cestou z prace isiel za mnou kratky usek kolega a spravila som dve chyby za sebou, dost hlupe - dala som prednost tam kde nebolo treba a na zelenej mi zhasol motor a ostatni na mna trubili, co si o mne teraz bude mysliet? mam uz vela rokov vodicak, ale malo skusenosti. neviem na to prestat mysliet, zajtra sa budem pred nim citit tak trapne :-((

joja.

ja som raz viezla svojho šefa na aute, lebo jemu sa pokazili a potreboval súrne do banky. bol to trapas. mala som z neho takú trému /lebo on je typ šefa despotu /, celá som sa triasla. Najprv mi hned na začiatku zdochol motor, išla som pomaly a ani neviem prečo. No a to parkovanie pred bankou- no strach !!! On síce nič nepovedal, ale asi si viac do auta so mnou nesadne.

ajja

Vobec nech ta netrapi co si pomysli kolega. Ak nema nic ine na rozmyslanie tak nech si mysli co chce. Len castym soferovanim sa da ziskat istota. Aj soferovanim v BA. No a trubenie a pripadne tukanie po cele a ine aj horsie neverbalne prejavy si netreba vsimat

kamilka

dakujem vam :-) uvidim, ci to zajtra vyklebeti ostatnym :-) ja mam uz 10 rokov vodicak a az teraz zacinam tak ozaj jazdit, predtym som sa vzdy dala odradit strachom a neuspechom

lienocka

Tak ja mam vodicak uz dost dlho, ale bojim sa jazdit tu v BA kvoli arogantnym, bezohladnym vodicom - mysicky, nedodrziavaju odstup, nikto nechodi 60, vytlacacky atd. Mam z toho stres tak jazdim malo, opatrne a tym padom nemam take skusenosti. Inak automaticka prevodovka by bola na nezaplatenie :-)

igua

hlavne, ze nejazdis nebezbecne. hociaky arogantny sofer na nabuchanom aute je podla mna horsi sofer ako vsetky opatrne jazdiace zeny..:)
hore hlavu a treba trenovat!

neva

Možno to bolo tým, že si sa moc snažila pred kolegom.
Horšie by bolo nedať prednosť tam kde treba.
S tým zhasnutým motorom mám svoje skúsenosti, keď som jazdila na 20ročnej Lade. Išla v pohode, kým sme neprišli k semaforu, alebo na stopku. Keď bolo potrebné zastaviť v premávke, tak sa pohla občas len na heslo, ktoré nikto nepoznal.
Hore hlavu, aj zajtra je deň.