Znamienka a kožná Dr.

Príspevok v téme: Znamienka a kožná Dr.
miruliko

Ahojte mam taky problem. Dost som sa zacal bat ohladom znamienok lebo sa mi urobilo dost novych a urobili sa mi aj take cierne male asi 2 a jedno je aj nepravidelne trosku ostatne mam bud hnede alebo take ako ma znamienko proste byt a na chrbte mam take nepravidelne. Bol som na koznom a lekarka mi asi 15 znamienok pozrela za 1 min. s tym svojim zvacsovacim sklom. A povedala mi ze vsetky su uplne ok nemam sa coho obavat. Ja sa len chcem opytat ci to kozný lekar uz ma tak v oku ze pozre a vidi ci je vsetko ok alebo to je odflaknute. Dakujem pekne

miruliko

siliii....Tak ja som k tej koznej isiel iba preto lebo mala dobre odporucania...bola aj v diskusii v TV o znamienkach aj v novinach ma nejake clanky o tom.....tak preto som si myslel ze je dost dobra ale ked preletela tie znamienka tak mi to bolo cudne ale asi to ma fakt v oku. Mam ist na kontrolu o 3 mesiace cize budem si ich sledovat a potom jej poviem zas ktore sa mi nezdaju. Dakujem aj tebe za informacie ....pa

ajja

Pre tvoj klud mozes si nejake znamienka dat vybrat aj hned. V chirurgickej ambulancii znamienka vyberaju za poplatok a davaju na histologiu. Teraz je dobre obdobie na ich odstranovanie lebo neni vela slnka

miruliko

ajja...dakujem ti za informacie :) trosku ma to povzbudilo ale aj tak si ich budem asi viac nez dost sledovat :)

siliii

miruliko:ahoj..no moze to mat v oku....ked uz ma prax a roky s tym pracuje...pokial ja viem na znamienko sa staci velmi dobre pozriet a velmi blizko ci nahodou na povrchu tej malej kozicky neje daco v poriadku.ide o tmavsi povrch s malou hrutkou.lebo moze byt aj rakovina..neboj nestrasim ta...to mam len od svojej lekarky ze ako sa to da zistit..ale iba okom odbornika...pokial niesi isty svojim lekarom..radsej sa prerad ku inemu koznemu lekarovy...lebo ked citis ze tam neje daco v poriadku mal si popytat o kozne testy....ja som tiez bola...a s toho ti zistia viac a presnejsie.....lebo vies aby daco nezistili neskor....ale inac su to velmi malo pripadou......drzim palce:)

ajja

Dobry kozny lekar a este so zameranim onkolog to ma fakt v oku. Vedia odhadnut ci sa to moze zvrhnut. Ja som si takto asi po 10 rokoch vyjadrenia koznej lekarky "z tohto nic nehrozi" dala 3 znamienka (podla mna skaredo vyzerajuce, podla lekarky v pohodke) predsa len vybrat na chirurgii a boli negativne :o)

ajja

Dobry kozny lekar a este so zameranim onkolog to ma fakt v oku. Vedia odhadnut ci sa to moze zvrhnut. Ja som si takto asi po 10 rokoch vyjadrenia koznej lekarky "z tohto nic nehrozi" dala 3 znamienka (podla mna skaredo vyzerajuce, podla lekarky v pohodke) predsa len vybrat na chirurgii a boli negativne :o)