Cukrovka - Očkovanie a autoimunitné ochorenia

Príspevok v téme: Cukrovka - Očkovanie a autoimunitné ochorenia
kamari

Včera som hľadala nejaké info ohľadom očkovania proti papilomavirusom pre dievčatá. Dosť som bola zhrozená z niektorých štúdií náledkov očkovania všeobecne u detí aj dospelých, z popisu účinku očkovacích látok na imunitný systém a následne jeho zlyhávanie, či chybné - autoimunitné - reakcie. Očkovaniu sa tam pripisovala zodpovednosť za také dnes naozaj čím ďalej tým viac sa vyskytujúce problémy ako alergie, astma, disleksia, autizmus, cukrovka, skleróza multiplex, Alzheimer...
Ja som bola asi 6 mesiacov pred diagnostikovaním DM1 očkovaná proti tetanu.... Podotýkam, že u mňa je dedičnosť cukrovky nulová - nikto z rodiny ju nemal.
Má niekto podobnú skúsenosť?
Jasné, že dcéru zaočkovať nedám - výskum ani netuší či vakcína má účinok ani akú dlhú dobu a či vôbec ochráni, je proti 2 druhom papilomavírusu z 30-tich, ktoré sa v 70% podieľajú na vzniku rakoviny krčka maternice a nákaza sa prenáša stykom slizníc. Ochrana je možno len 5 rokov (skúmajú ju iba 4 roky), takže neviem, prečo očkujú 9-ročné dievčatá, ktoré sa ani nemajú ako nakaziť. takže si myslím, že riziko očkovania je pre moju dcéru momentálne vyššie ako riziko nákazy.
________________
Očkovací kalendár na rok 2010 - www.zdravie.sk
Stanovisko k „Očkovaniu proti chrípke“ - www.zdravie.sk

RNG

Zacinam mat nazor, ze to je len zbytocne minanie casu, cela tato kvazi diskusia.
Ty nie si ani vedec, ani lekar a nezavisli su taki, ktori su za svoju robotu priamo plateny farmaceutickym priemyslom alebo od neho zavisia.
Nezavisli existuju a napr uvedena adresa na tu Svajciarku ti dava jednu z tych nezavislych, ktora do toho dala plno casu . A takych je uz dnes plno, o com svedcia aj ine uvedene literatury, ktore ty nechces brat vazne a beries zaslepene do uvahy len manipulovane spravy z priemyslu, ktory na tom uzasne zaraba a chcel by este hrozne narast a dostat prava nas kontrolovat cez skorumpovanych politikov a vlady.
Takze ti prenechavam tuto temu, dalej nema zmysel sa tu dohadovat, ludia by nakoniec dostali dojem, ze naozaj tie vyhrady proti ockovaniu su len vec prazdneho mlatenia slamy a ze vsetky uvedene fakty okolo skodlivosti roznych latok vo vakcinach vlastne vobec nie su skodlive.
Musoliniho "stokrat opakovana loz sa stane pravdou" sa tu zrejme velmi vyuziva.
Pre mna za mna, daj sa zaockovat aj tisic krat, ked vyrobia tisice novych vakcin, ja nie som pokusne zviera na ich vakciny, ani dojna krava na peniaze, ktore si chcu nasilim vynutit povinnym ockovanim, ani otrok, ktoremu budu diktovat pod ruskom "pomoci" co ma robit.

radca

RNG,

aki su to nezavisli vedci? Taki nikdy neexistovali a ani nebudu existovat. Jedine, ze by si s injekcnou striekackou vyrazil do ulic, pichal tam do ludi a daval im vyplnovat dotazniky, ze ako sa citia a ci ich nieco neboli.

RNG

radca, nikdy som netvrdil, ze ockovanie je len skodlive, len som vzdy upozornoval, ze sa tu jedna o velku hru o peniaze, kde sa skodlive ucinky ockovania systematicky zatajuju a v odbornej literature sa zjavuju spravy o roznych skodlivinach vo vakcinach, takze treba celu zalezitost okolo ockovania "prevetrat", prehodnotit nezavislymi vedcami, a neverit ludom co maju z neho zisk a ich falosnej kvazivedeckej propagande, hlavne ked boli "prichyteni na hruskach" s jedovatymi latkami vo vakcinach a nebezpecnymi biologickymi a geneticky manipulovanymi agentmi, ktore zatajuju .
A uz vobec nedovolit, aby ludom utocili na individualne pravo na svoje myslienky, telo a zdravie.To smrdi diktaturou a nijak sa nezlucuje s ludskymi pravami.
Naviac alergie a autizmus uzasne stupaju, a jedno z vysvetleni je zamorenie tela, a vakciny predstavuju s chemickymi liekmi chemicke a biologicke zamorenie tela.

radca

RNG,

precitaj si svoje predchadzajuce prispevky a docitas sa v nich, ze tu vsetkych uistujes, ze ockovanie je skodlive. Urcite je do istej miery skodlive a vela vakcin je aj nepotrebnych a ma viac nevyhod, ako vyhod, ale su aj take, u ktorych to neplati. AK chces dokaz o TBc, tak si precitaj nejaky z miliona odkazov, ktore sa objavia hned po zadani do googlu.

www.google.sk

RNG

radca, ja prave vobec nemam istotu a tvoje osobne tvrdenia mi ju tiez nedavaju. Rad by som videl studie na to a ked nie su musi byt na to nejaky dovod. A prave tam je ten pes zakopany, ked lekari tvrdeili ze vakciny su neskodne a clovek v nich najde hromady ortuti, konzervantov, ktore su inac jedy a rozne biologicke latky zo zvierat, ktore nam davaju rovno do tela do krvi. A take rozne blamaze, ktore sa stali a su zatutlavane, ako nastepenie desiatkam milionov Americanov zvieraci virus SV 40, ktory by sme inac nikdy nedostali alebo rozsirenie hepatitidy nedostatocne sterilizovanymi ihlami(zlyhania autoklavov boli velmi caste), to su fakty, ktore sa medicina snazi zamiest pod koberec.
Ja sam si pamatam, ako som lezal v horucke po bolestivych tetanusovych injekciach(patdesiate roky), a lekari tvrdili, ze to nie je nic!
A jednorazove injekcie zacali zavadzat az v sedemdesiatych rokoch, dovtedy bolo vzdy realne nebezpecie rozsirovania chorob zle sterilizovanymi ihlami alebo stepiacimi pierkami.
Kedze sa im neda doverovat v tomto, preco by som sa naivne nazdaval, ze sa im da doverovat v inom.
A dufam , ze neschvalujes geneticky modifikovane materialy, tak preco sa zastavas novych vakcin, kde sa pouzili geneticke modifikacie a to rovno ide do tvojej krvi, nielen do zaludka, kde je moznost znicenia-rozkladu tych modifikacii.

radca

RNG,

to je prave to, o com hovorime. Nenasiel si studiu a ty a dalsi tvrdia, ze ockovanie je nepotrebne a skodlive. Odkial teda beries tu istotu?

RNG

Radca a julianka, neviem na akych vedeckych a lekarskych studiach mate svoje tvrdenia, ale ja som nic nenasiel na potvrdenie vasich tvrdeni. Chcel by som naozaj videt studiu, kde by porovnali samcu dostat rozne infekcne choroby ludia ockovani a neockovani. To, ze taku studiu nemozem najst , a iste ju niekto predsa len urobil len sveci, ze asi nie je pre ockovanie priazniva, inac by to tak prisne netajili ale vycapili vsade , aby ludi presvecili o uzitocnosti ockovania.
Zatial su tu len same argumenty a tvrdenia bez akehokolvek podlozenia, co je jasne "umyvanie hlav", nic ine.

julianka

ockovanie bude vzdy potrebne, aj ked mozno v mensej miere.To ze hygienou a vhodnou stravou ustupili este neznamena ze nemozu nanovo splanut. Chudoba stale je a bude a infekcne ochorenia by sa mohli zacat sirit. radca ma pravdu ze TBC moze dostat kazdy a podobne je to aj s inymi chorobami.Tvrdit ze ockovanie nie je vobec potrebne potrebne je hlupost. Zajdi si Peto T do romskej osady kde zuri hepatitida pobudni tam s nimi nejaky ten cas, som zvedava ci ta ochrani viatamin C.
Tiez tu citam ze ockovanie proti besnote je otazne.Nuz Peto T chcela by som ta vidiet keby ta pohryzol besny pes ci by si odmietol ockovaciu latku. Same tresky plesky o zarucenych studiach.

radca

RNG,

TBC moze dostat uplne kazdy. Preto sa musi hned hlasit, ked sa vyskytne. AK by sa neockovalo, tak by sa rozsirila za chvilku na povodnu uroven zpred 50 rokov.

RNG

radza, ako ta pani vysvetlila, mnohe starsie choroby sa dnes nesiria, lebo mame lepsiu stravu,ziadne hladovanie, lepsie teplejsie a suchsie byty a viac volna na rekreaciu, spanok a regeneraciu. TBC. patrila medzi choroby chudobnych, nedozivenych, zijucich v roznych vlchkych bytoch, to bolo v historii riadne dokazane.
Suchoty(tbc) boli hlavne choroby najnizsiej vrstvy,zriedkavo sa prebojovali medzi bohatych.
Vybral si si zly priklad tentokrat.
Su ine ochorenia, kde sa to ovela tazsie vysvetli, a mozno ani neda popriet uzitocnu stranu ockovania.
V kazdom pripade je to za uvahu a mala by sa v tom urobit hromada nezavislych studii skor nez ludom nariadia povinnost sa ockovat proti v buducnosti potencialne tisicom roznych moznych chorob, na ktore vyvinu vakciny.
Hlavne ked je to zalozene cele na tak vratkych zakladoch, s tak slabou kontorlou obsahov, tak skodlivymi zlozkami a tak masove zavadzane a naviac nasilne, v poslednom case.
To vyslovene obmedzuje osobne slobody, zarucene ustavami a dava moc nad zivotom jednotlivca byrokratom, casto vobec nic nemajucimi do kopy so zdravotnictvom.