líčenie na fotenie

ewinka

mirka... no si predstav... :) ze nakoniec aj my.. sa tam asi pojdem fotit.. taka som rada... a tiež si myslim, ze menej je niekedy viac.. Pýtala som sa to aj preto, lebo... najprv mal prist fotograf nas fotit normalne do skoly... chapete? ziadny atelier... tak som bola aj zaskocena.. a inak dakujem za vsetky odpowede..

sonka

slnecnica24... presne, ani ja som žiadne tiene na fotení nemala a fotky sa páčia mne, ale aj astatným. Menej je viac.

slnecnica24

ja som sa fotila na oznamka pred rokom a nam zas fotograf povedal ze mame prist v tmavom tricku s vystrihom a ja osobne som sa nemalovala velmi, dala som si make-up, puder, spiralu, lesk a licka... ziadne tiene ani nic a fotky sa celkom podarili =)

sonka

Tak naša trieda sa na oznamká fotila pred 2 - mi týždňami. Ja osobne som si zvolila jednoduché líčenie, jednoducho prirodzennosť, čo vyznávam vždy, lebo zmachliť sa len preto, že sa foti na oznamká nemá podľa mňa zmysel. Maqla som na sebe make - up, brondzové guličky, špirňalu a lesk... to)ť vše. Veď koniec koncov menej je viac. Fotky už mám doma, vrátane oznamok a sú super :)

mirka11

my keď sme sa boli fotiť na tablo a oznamka, tak tá fotografka nás aj nalíčila a upravila trochu vlasy. všetci vyzerali úžasne na tých fotkách. ak ste niekto z Košíc tak tá fotografka sa volala Ria a bolo to na moyzesovej ulici, len už nepamätám aké číslo, možno niečo okolo 50 ale fakt nepamätám.

veverqua

No zalezi o aky druh fotky pojde, ak bude ciernobiela, ake na tablo alebo oznamka vacsinou byvaju, ciernu si urcite neobliekaj. To je to prve, pred cim kedysi varovali pred fotenim aj nas. Tvar potom budes mat priserne bielu. Videla som na vlastne oci, ako katastrofalne dopadli fotky tych bab, ktore tuto radu odignorovali.

keksik2

tak urcite sa nemachli farebnymi tienmi...zaklad je matny make-up...leskly lesk na pery. a ked chce mat pekne oci...tak skus vyraznejsiu ocnu ciernu linku, aby si si vyformovlaa oko..alebo skus tekutu linku...a tiene pouzi len biele ku kutiku oka, aby to pekne vyznelo, a postupne z bielej az na koniec oka tamvohnede alebo enjake sede...samozrejme, ak sa vies takto namalovat.ine tiene urcite nie...a dovlezite su aj pekne nausnice...alebo nejaky strieborny privesok...a na fotenie urcite len nejaky cierny sveter snejakym oblukovym, popr trojuholnikovym vystrihom

veverqua

Na akekolvek fotenie je dobre silnejsie licenie, kde este viac zdoraznis oci. myslim ze su lepsie trosku tmavsie tiene, mozno vyraznejsia ocna linka. Ale zase nie aby si bola uplne zmalovana, proste len trosku silnejsie ako v bezny den.