moj priatel na azete

zufalka:-)

on si tam pise len s takymi ktore stretava vonku, v meste a tak. ak by som mu napisala, neodpisla by alebo by mu to doslo :((

moniqa87

uprimne, ja by som mu zrovna moc neverila, ked tam travi taky dlhy cas ono na pokeci travi taky dlhy cas takmer vzdy len jedna skupina chlapov a to su ti co si hladaju znamosti, ja som bola vzdy taka blba, ze ked mi niekto napisal, tak som mu odpisala a so zeleznou istotou to aj tak vzdy skoncilo len pri tom, ze sa chcel strasne stretnut aj ked som ja nemala zaujem, ti drzejsi rovno pisu, ze chcu sex, to ani neodpisem... ako podla mna, ked neznamy chalan oslovi babu na azete tak vzdy ide len o jedno... a tam sa ti teda malokto prizna pravdivo ci niekoho ma alebo nie, bohuzial...
doteraz som na chate spoznala len jedno jedine priatelstvo s chalanom, nikdy nic viac nechcel a vzdy to bolo a aj je len v rovine priatelstva, on ma priatelku a ja priatela a uz si piseme roky... ale nikoho ineho som tam takeho nenasla, resp. nikto iny taky mi nikdy nenapisal... a to mam v profile, ze o ziadne stretnie ani nic podobne nemam zaujem.... proste to asi ani nikto necita...
ja by som ti tiez navrhla preverit si ho takym sposobom, ze mu napises pod vymyslenim nickom, inak ta to bude zozierat do nekonecna

elda

ZUFALKA: urcite to normalne nie je. Ak je to kamoska, ktoru uz pozna, ktoru videl hlavne a pozna ju davno, ok, ale ak si tam hlada "kamosky", tak to nebude len tak. Vytvori si profil a zacni si s nim pisat... uvidis, co je zac...

zufalka:-)

on totiz vela cita na nete... popritom to ma zapate.. a odpisuje pomalicky..

mozno ma ma v ... uz na to nemam nervy. viem ze si pise s barsakymi spatami (aj) s ktorymi by si nezacal. ale tie slova- kuriatko cmuk...atd to je pravda, to napise hocikto bez toho aby tym nieco viac myslel....

[zruseny12]

...je to normalne,ked je to v ramci normi...tiez si pisem na fore s muzmi...ale odtial po tial.Obcas na pokeci sa najde niekto,kto prekvapi,ale da sa slusne odmietnut a vysvetlit,ze nehladam nikoho...
moj druh tiez chodi na PC,a ja uz kolko krat spim...:0))))....a to predtym sa mi smial,ze je to blbost...PC...ale teraz sam sa rad pohraje...on skor pozera filmi,alebo ponuky prace...
...ak mas podozrenie,urob ako ti radi JAJKA... a zistis ako si na tom...vela stastia ti prajem...aby sa ti to nepotvrdilo a nesklamala si sa v nom...

babulak

pisat si s kamosmi/kami je jedna vec (ak to nesklzne do zavislosti) a hladat znamosti druha. tiez by som mu napisala ako volavka, navrhla stretko a uvidela ci sa chalan chyti. mozno to nie je fer, ale inak nebudes vediet na com si.

rada

moj byvaly bol doslova "chory" na chat. Vravel ze je to pohodicka, chodil aj na stretnutia a ja som mu mala doverovat. Hadali sme sa casto. Jemu vadilo ze ja som si pisala a on mohol... Nakoniec nas vztah vdaka tomu stroskotal a po dvoch rokoch rozchodu sa chcel vratit a poziadat o ruku. Ale ja som ho uz nechcela. Tvoj priatel nech neprehana, vsetko s mierou, lebo ak mu to dovolis tak ci tak budes ziarlit a nebudes mat pokoj. Aj ked mu to budes zakazovat,tak to bude robit za chrbtom. Neviem, a radsej ti to ani neodporucam vyzvedat na chate ako si pise s babami, pretoze to zle skonci. A budes ty na tom psychicky zle ako on sam. Urcite si hovoria take slova: moj zlaty, kuratko, cmuk, smajly...to su bezne komunikacne slova a teba budu ranit, hoci nemusia nic znamenat. Pokial sa s nimi nestretava, je to este v pohode a zacni si pisat aj ty, ked to bude prehanat...

jajka

zisti si jeho nick, pozri co ma v profile a skus mu napisat ako niekto iny a uvidis ci je to vazne
ale ked ho bavi viac kecat s inymi ako s tebou ...hmmmmm....
podla mna je to dost vazne

olala

ahoj!no co ja viem ci to je az take vazne.moj drahy si tiez pise na azete.ale zas eje pravda ze skor tak sviatocne.a viem presne co si s kym pise.teda nie zeby som bola nejaka stihacka ale nema problem mi to ukazat.ale pokial mas pocit ze si pisu aj trosku inak tak neviem.treba zistit a potom riesit:)