stara tura-okolie

gejsha

Ada,no ak chces ist k psychologovi tak k obvodnemu nemusim,len keby si chcela aj k psychiatrovi ist,tak to musis mat od obvodneho odporucanie.poznam psychologicku v trencine bo som odtial a nastevujem ju tiez len tu cislo pisat nebudem.ak chces napis mi mail na natallla@azet.sk a tam ti ho mozem napisat a co to povedat.vela stastia

ada16

agina prosim ta ked si spominala ten trencin aaj som nad tym rozmyslala,,a kde to tam je,,a to sa tam musi objednat alebo tam mozem len tak dojst? alebo mam ist radsej k obvodnej najprv,,ale pravdu povedat nechcem to riesit cez obvodnu:( a nies u aj taky psychologovia ale taky ze tam proste dojdes a nic nejde do karty,,,,,,neda sa to aj takym sposobom?:(

elsa

No to je pravda, som z BA. Ale mas pravdu, ze sa tam caka NESKUTOCNE dlho. Ja som chodila 2x do mesiaca pred nemocnicou a po nemocnici kazdy tyzden. Ale chapem, ze ked musis cestovat, nic prijemne. Mimochodom, k Dimovej som chodila 3 roky pred hospitalizaciou a absolutne nic. Brala som aj lieky, no ziaden pokrok. Az ked sa to dozvedel aj moj otec, spikli sa proti mne a sup do nemocnice. A ta mi VELMI pomohla. Mam to v zaznamoch, ale este sa mi NIKDY nestalo, ze by ma to znevyhodnovalo. Pracu mam velmi dobru, skolu tiez, a ked chodim na vysetrenia, tak lekari aspon vedia, co som prekonala a su v pohode.Dnes psychiatria nie je takym strasiakom.

pusate

elsa,ale ty si asi z blavy,ja som z považskej b. a to je fakt daleko,a tak som na kontroly chodila tak raz za 3-4mesiace,a 2hodiny som tam čakala a za 10 minút ma odbavila,proste sme ani nemali o čom kecať...

agina

Ja som tiez zo Starej Turej, ale ani jedneho lekara tam nemam. Urcite si radsej zbehni do Trencina, alebo ako ti tu radia, az do Bratislavy.