Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotenstvo a tehotenský test...

Príspevok v téme: tehotenstvo a tehotenský test...
mnbvcxy

ahojte...milovala som sa po menzese s priateľom...a bez ochrany..myslíte, že je tam šanca ostať tehotná?? asi nie, že?? je mi síce už týždeň zle..akoby na zvracanie...ale dnes som si kúpila tehotenský test a ten mi ukázal, že tehotná niesom..myslím si, že keby som bola tehotná, tak sa to už po dvoch týždňoch ukáže, nie??? díky......

dracica

robila som si tehotensky test jeden pasik bol až bordovy a druhy len velmi slabučko slabučko ružovy skoro to vyzeralo že len presvita zo spodu kde asi ma byt.......som alebo nie som tehotna .......poradte

miska

chcem s spitat ze ci mozem byt tehotna ked sme ako nemali sex lebo do mna nemohol dako vojst ale trocha bol...a tak sa chcem spitat ci aj z toho moze nieco byt...prosim pomozte:(

ivunka

môže mi ukázať tehotenský test, po dvoch týždňoch od milovania...že niesom tehotná?? a časom by sa ukázalo, že som?? teda chcem sa spýtať..keď som si robila teraz test a tehotná niesom...môžem byť?? a test by mi to neukázal??

DESmodka

moja test ti ukaze tehotenstvo az ked ti meska dalsia menst.. a tehotna si neni... si si to len vsugerovala... a spravil sa vobec do teba?? a bolo to bez ochrany??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.