Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liposukcia

Martina20

Dievcata prosim da sa zmestit pri liposukcii brucha do sumy 1400 eur uplne za vsetko? Kolke ste platili vy a kde ste boli na lipke? Napiste vsetky skusenosti a ceny prosim vdaka!

erina24

grica, ale ono nikde nie je napísané to, že už to nemôže byť, predsa stále máš možnosť ako sa k takému pásu dopracovať :)

dadulamil

Daniela a to sa im čuduješ? Ja som s kamoškou každú chvíľu a keď som videla tú jej postavičku po liposukcii, tak som kukala, že či ozaj je to ona. Nonsens aká zmena. Ako to dokáže človeka zmeniť :)

grica

Daniela ako pred desiatimi rokmi? To by som bola taká vďačná keby som mala takú telo ako pred toľkými rokmi. Veď som bola chudučká, taký ukážkový pás som mala, že až! :)

ihlana

janina ja si myslim, ze cvicit je mozne, az ked bude dobre zahojene to telo po liposukcii, takze asi az ked to pradlo uz nebudes nosit :) tiez by som o tom chcela vediet viacej :)

Daniela37

Jasne ze sa dnes da ist na lipku za dobru cenu a podla mna to stoji za tie peniaze :) vyzeram ako pred 10timi rokmi :) som uplne nadsena :) Rodina ktora ma dlsie nevidela sa ma spytala ze ako som schudla aku dietu drzim :-D Janka ja som kompresivne pradlo nosila 6 tyzdnov ale pozor najprv sa ti po zakroku cele brucho nafukne mozu ti vzniknut hrcky tie sa ale casom vstrebu preto ked chces dobre vyzerat napriklad do leta mala by si ist cim skor lebo ono to trva troska ten vysledny efekt. Inak robia sa klasicke predoperacne vysetrenia.

janina36

a este kolko ste nosili to stahovacie kompresivne pradlo tie co ste boli na lipo bruska a kedy sa po liposukcii moze zacat cvicit?

dadulamil

Daniela ja som pozerala nejaké tie ceny a myslím, že tie ceny sú dnes prijateľnejšie ako boli kedysi, aj keď áno stále to nie je málo, ale kamoška bola na lipo a tá vyzerá skvelo!!

erina24

janina po liposukcii sa postava da udrzat, len je potrebne nevratit sa k svojmu predoslemu zivotnemu stylu a treba zacat zit trosku viac aktivnejsie :)

Janina36

dievocka prosim ta este sa chcem spytat co si jedla po zakroku a kedy si sa isla prvy krat okupat? dari sa ti od liposukcie udrzovat si postavu? dakujem velmi pekne

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.