Liposukcia

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Nika98

baby ja vas obdivujem davate tolke tisice zato ze vam odsaju liter-dva tuku... keby ste vedeli ako na vas tieto vyskerene kliniky zarabaju nehorazne peniaze... keby ste radsej zmenili zivotospravu a zacali zistovat preco ste pribrali... to by bolo omnoho lepsie...

Ravelilla

Zdravím. Potrebovala by som poradiť, samozrejme aj si prelistujem tuto fórum, no zaujímali by ma aj tak Vaše rady. Chcela by som ísť na liposukciu. Absolvovala som odsatie stehien pred 8 rokmi, no nastala u mňa hormonálna zmena po spackaných antikoncepciach a mne nastal jojo efekt. To je ale vedľajšie, proste ani po tej lipo sa mi nepáčilo, že mi doktorka neodsala zadné stehná primerane (ostali mi nohy ako fotbalista, veľký výklenok na zadnom stehne), takže som aj tak chcela časom podstúpiť ďalší zákrok. Prvýkrát ma robila v Pezinku Mudr. Ježovitová. Cena bola fajn, a verím, že aj teraz by bola (ak ešte operuje), no rada by som názor, kto je teraz top? Pred 8 rokmi bol napr. top Mudr Červeň (hlavne na prsia). U koho ste boli a ako ste spokojné? Aké sú teraz ceny? Vopred ďakujem za odpovede.

Ešte dodám, že moja lipo bola klasická, vykuchali mi cca 4l, zotavovala som sa 2 týždne. Bolesti boli obrovské (ja mám mizernú toleranciu na bolesť), modriny boli ešte väčšie. Keď mi vyberali štichy, jeden mi vytrhli (moja najNAJnaj fóbia u dr a splnila sa), a jeden mi tam zabudli, ten vyliezol po roku sám. Preto by som nerada k pani Ježovitovej (aj to, že sa nestotožnila s mojou predstavou o pekných nohách)

Julia1985

Bola som na liposukcii vaser lipo brucho boky paze. Mam 59 kg ale nevedela som sa zbavit urcitych partii co my vadilo. Tato liposukcia je na formovanie postavy pre obeznych nevhodna. Vysali my 1,2 kg tuku cisteho. Ja som zvolila celkovu narkozu ale 90% to robia v lokalke. Najhorsi bol druhy den po operacii prvy den Vam vyteka tekutina z ranieka dost vela treba sa pripravit. Teraz som 7 den fungujete normalne tak 4 den uz ale stale to boli aj po 7 dni modrinyspadli az na genitalie. Ja mam dost modrin. Stahovacie pradlo je dost obmedzujuce a bolestive obliekanie. Urcite by som sla este raz aj ked neviem este posudit fin vysledok ale reklama bezbolestnosti nie je na mieste. Ja som pri implantatoch prsnika mala ovela mensie bolesti ?‍♀️

grazalema1

keysa cvicenie nepomoze.... vela bab chodi do fitka a nic ziadna zmena dokonca priberaju...vsetko je to o strave.... netreba precenovat cvicenie strava je fakt 80% ...inak liposukcia je vyborne rozhodnutie :) ja chcem ist na jesen na stehna :) som zvedava na fotky

keysa

Pozdravujem dievcata. Ja mam o tri tyzdne termin water jet liposukcie v Geve clinic v Kosiciach. Bola som na konzultacii ohladne odstranenia tuku na vnutornych stehnach a bokoch. Cena tohto zakroku bola vycislena na 1700€. Pani doktorka zhodnotila ze v bokoch nevidi problem ze by ubrala skor z brucha. Mne vadia boky a stehna lebo su to partie kde aj ked schudnem nedojde k zmene. Ked navrhla odsat aj brucho opytala som sa samozrejme na cenu ...povedala ze aj s bruchom to bude 2000€ co sa mi pacilo lebo podla cennika nvm nvm by to asi malo byt viac. 2000€ bolo ok lebo tak ma malo stat odsatie radiofrekvencnou liposukciou na klinike porta med v kosiciach, kde mi odlozili termin. Nikdy som nebola stihla no ked priberiem tak vsade rovnomerne. Mala sim 94 kil prosto som sa vyzrala na taku hmotnost ked som odisla do zahranicia schudla som na 75 vyzerala som pri vyskek 170 cm fajne 38 velkost veci ... super.. preslo leto zmenila som pracu aj vztah a nahle som zacala priberat. Cista depka. Cvicila som 3 x tyzdenne vo fitku co ma uz v zahranici bavilo no kila nie a nie dolu. Nedalo mi to sla som k lekarke na endokrinologiu odvazila sim sa a za 4 mesiace som pribrala 20 kg, mam problem so stitnou zlazou takzee fasa zistenie. Cely zivot na liekoch a ak chcem byt stihla musiiim sa veeela aleze veeela obmadzovat. Idem no lipo, to mi dufam pomoze citit sa aspon trosku krasnejsie. Hoci mam 95 kg nemyslim si ze ich az tak na mne vidno. Cvicit neprestanem no som zvedava ako sa mi podari nove telo udrzat. Ked budem po zakroku zahojena, pridam sem foto pred a po. Drzte palce. Recenzie boli na geve clinic pozitivne.

Eva69

ahojte zienky ozivujem temu o liposukcii kedze sa neviem po dietati zbavit brucha.... Mate niekto skusenosti s klinikou Envy? vdaka

spokojna203

Musim pridat moju skusenost ze lipo bola asi najlepsie rozhodnutie v mojom zivote... co som sa ja nadietovala skusala rozne tabletky vyhadzovala peniaze... vsade som schudla len brucho sa stale drzalo.... uplne uz chapem ze liposukcia je niekedy jedine riesenie... proste niekedy to inak nejde a nemoze kazdy travit denne hodiny cvicenim v posilke... urcite odporucam baby nebojte sa toho dnes su skraslovacie zakroky na takej urovni ze to uz ani neboli a niesu potom ziadne komplikacie