preco nie aj nohy??://

Príspevok v téme: preco nie aj nohy??://
chudnuca9

Takze: teraz som schudla, podarilo sa mi too, cize som spokojnaa. Lenze!! schudla som z prs , ruk a bruska - to je teraz idelane, ale!! moje nohy a zadok zostali take iste:// dokonca mam dojem, ze sportom moje stehna zhrubli!!:// Vyzeraa to strasne, lenze ja uz nechcem chudnut!! Co mam urobit?? heelp!! Dakujem

adulka2

Ahoj, a skusala si Stacker 2 XPLC? Ja som si ho kupila pred mesiacom a som velmi spokojna. Aj ked najprv som neverila. Skutocne spaluje tuk na problmovych miestach. Je to vazne bidiet. Hlavne som vyrazne ubrala na bokoch.

chudnuca9

majka, ale ja som popritom behavalaa:// praktizovala som aj rychlu chodzu a praave z toho mam dojem, ze su take zhrubnutee!!://

majka_

no myslim si, zeby si spravila chybicku, ked si necvicila pri obmedzeni jedla. ak zacnes teraz trosku cvicit (netvrdim, ze silou mocou makat v posilovni, ze ta odnasat budu z tamadial :o) - mam namysli napr. plavanie, trosku bycikel, cviky na zadok), tak schudnes aj z tych partii, ktore si neschudla. ide o to totiz, ze ty si ich musis len spevnit. nie schudnut z nich. a ked si ich spevnis, budes s nimi spokojna. viem o com hovorim. ja som takto plavanim schudla zo zadku trosku, z bruska a zo stehien. z prs mi netrebalo a aj ruky som si trosku vyformovala.

chudnuca9

nooo, schudla som taak, ze som mierne obmedzila jedlo: jedavala som mensie porcie ako inokedy, ale mala som velmi bohatuu a pestruu stravu.
tak precoo??://

hmm

mozno to bude tym, ze si schudla len vodu? ako si schudla? jedla si normalne alebo riadna dieta obmedzovacia? pretoze ak tou dietou, tak plati to, co som povedala na zaciatku