Podla mna mi smrdi zadok

wwwwwww

To je normalne, ked ti pachne zadok po celom dni. Ked ides pocas toho dna minimalne raz na velku...To tak kazdemu. Partnera rada bozkavam, ked sa prezlieka po prichode z roboty a ma malu svalnatu ritku, tak aj na tu a on to nema rad, az ked sa umyje...

baulinka

zadok ,,,no takych si nevsimaj poniektory sa nudia tak pisu debiliny asi na pokeci ich to omrzelo tak dosli sem ,,,inak ja som jajka musela som zmenit nick lebo jedna jajka uz existuje aby si ludia nemysleli ze sme jedna a ta ista papa

zadok

Ludkovia, ved sa pozrite, ake temy su tu navokol. Ludia tu neriesia len vazne problemy. Toto vobec nie je trapne, mozno vy by ste sa hanbili o tom rozpravat otvorene, ale tu moze ist tiez o problem. Ved udrziavam hygienu normalne, nie som nejaka spindura. Len som sa chcela poradit.that´s all. ALe dakujem este raz za odpoved aspon jednej normalnej osobe, ktora mi odpovedala ako prva. Ostatni, naco vobec reagujete, ked nechcete poradit. Vybijajte si zlost na niecom inom. Nikoho vase keci odveci nezaujimaju.

prava nezabudka

nezabudka2: fakt trapne pouzivat cudzi nick a este trapnejsie je vyjadrovat sa k takejto nepodstatnej teme

nezabudka

prepacte, neprecitala som si celu temu, a teraz som tu nepravom zamachrovala..sorry, nebudem uz odsudzovat bez toho, aby som si zistila fakty..

nezabudka

naozaj nechapem, preco admin nerusi taketo temy, vsak urazaju ludi, ktori hladaju na tomto fore pomoc vo vaznych tazkostiach