Pretrhnuty kondom

123Lubo

Dobry den chcel by som sa spitat pri sexe som sa skor urobil no neroztrhol sa mi kondom no my sme pokracovali pri sexe z druhym no nestastne sa ten druhy kondom roztrhol moze byt tehotna
Dakujem za odpovede
Lubo

Melan666

zdravim mam par uzitocnych rad pre tych ktori radi experimentuju. najlepie je nesulozit dovtedy pokial nemate v rukach zaklad na zivot. ked uz suloz tak bezpecnu tj s pripravkami antikoncepcnymi/kondom.pesar,alebo rozne pripravky ktore zabijaju spermie pocas styku(durex mam overeny) ked sa nahodou stane,ze praskne kondom tak hybaj do kupelne a partnerka nech si riadne vyplachne posvu chladnou vodou a aj keby sa to nemalo tak nes sa znutra vymidli klasickym mydlom(to sposobi smrtiace PH vo vagine ktore spermie usmrti. ak sa stalo ze sa ejakulat dostal v plnej davke do utrob vaginy vyplach,gynekologia alebo tabltky po. kupit si tehotensky test je jedno ale najlepsie je ist ku gynekologovi a tak si nechat odborne poradit. chybou mladych je ze si myslia ze vedia vsetko lepsie a ze su pani sveta ale kolko z vas je takych ze otehotnelo nechcene a teraz ma na krku starosti ako sa postarat o novy zivot?? zamyslite sa..dakujem:D

pupi

Ludia mam problem:
roztrhol sa mi kondom a semeno vytieklo vsetko do priatelky, isla sa umyt
no mam starch Prosim poradte nam

martin242

Zjavne máš rada adrenalínové športy, keďže nechceš otehotnieť ale nepoužívate antikoncepciu.
Takže: hybaj si kúpať pár tehotenských testov, kým je čas...

cukrulka

asi tak vieme odpoved, ako veieme, ci bude o rok rovnake pocasie...ja by som mu verila, a ak stresujes, tak naco idete bez kondomu

babulka8787

prosim poradte mi=o(((( vcera som bola s priatelom a isli sme bez kondomu.mali sme prerusovany sex..ze raz bol dnu a potom som ho ja robila...a ked isliel posledny krat dnu tak ho raz dva vytiahol a urobil sa mi na brusko.lenze teraz sa bojim ze co ked nahodou,je mozne ze nieco islo dnu?on hovori ze nie,ale aj tak sa bojim,je nejaka mozno sa ostanem tehotna?

dzanes007

CAUKO PRAVE SA MI TO STALO PRASKOL MI KONDOM ALE VYSLO TO MIMO NEVIEM CO SI MAM MYSLIET TAK MA UPOKOJTE ALEBO PORADTE DAKUJEM

andy

Odporucam PPR = prirodzene planovanie rodicovstva a nepotrebujes do seba pchat tabletky ani sa babrat s gumou, kasli na komerciu - staci ti presny teplomer a sledovanie vlastneho tela.

Vid napr.: www.primar.sk