Flaky na tele !!!!!!

Príspevok v téme: Flaky na tele !!!!!!
lenuska20

dory den vsetkym ..Minuleho roka som zacala pouzivat samoopalovaci krem jasne ze som ho rozotrela nerovnomerne a tak mi ostali flaky po tele jak som bledla mala som niekde tmavsiu a niekde svetlejsiu pokozku asi mi ten krem nerovnomerne vytahal pigment no zlakla som sa a sla ku kozmeticke povedala ze to nieje vitiligo ani nic take asi to sposobil krem albo slnko v kombinacii s kremom ..nemali ste nahodou taky problem?teraz v lete som sa pekne rovnomerne opalila ale teraz ked blednem zase sa ukazuju flaky ale su uz omnoho mensie myslite ze na rok ich uz vobec nebudem mat ? dakujem vsetkym za odpovede

Ozzye

Dobrý deň, mám 17 a už tretí rok sami objavujú hnedé, suché fľaky na bruchu a tiahnu sa kolo pŕs pod pazuchy. Cez jeseň mi pomaly miznú až v zime skoro nespoznám žeby so ich mal. Akonáhle prichádza jar, zase vidím výrazné fľaky na bruchu a podpazuší. Fľaky sú vždy na tých istých miestach a do plochy sa nerozširujú, možno minimalne. Problémy s opalovaním na slnku nemám. Vie mi niekto poradiť, prosím?

liho

ahoj, mam problem,
moj brat ma po tele vyražky rôznych veľkosti a najväčšie ma v okoli slabim. Vyzeraju ako štípance od hmyze. Neviete mi iekto poradiť čo to je? a ako sa toho da zbaviť??
Dakujem, Lukáš

lenuska20

vies ale ked mi to povedali 2ja lekary asi by som prehanal aist za 3tim nie ?a nieje to vyrazne no fakt neviem z coho to je

tronka

jaj tak potom radsej ani nepomysli na solarko ,,, a urcite to choroba nieje ked ti to povedali doktori ,,,neboj sa a ked si si nie ista chod este na dalsie vysetrenie no nechcem ta v ziadnom pripade strasit tak si bdes ista predsa doktor je doktor

lenuska20

vies co neskusala chcela som ist ze sa zbavim tych flakov ale povedala mi kozna ze nemam ist ze mam pockat n aslniecko tak vravim ze mi to zmizlo ale teraz ked blednem tak este vidno kde boli aj ked je to lepsie myslis ze ekd mi povedali dermatologovia ze to nieje ziadna choroba tak im mam verit ?

tronka

no minule som bola dost bleda tak flaky som nemala potom som sla na slnko a tiez nic ziadne flaky sa neukazali nastastie,teraz chodim do solarka raz za tyzden na lehatko samozrejme flaky nemam keby ze som sla na stojaka tak flaky mam znova ,,,,ty si do solarka neskusla ist ?

lenuska20

no mne tie opalovacie poskodili riadne proste mi vytahali nerovnomerne pigment a este som na to na slnko chodila tak mi aj kozne povedali ze to moze byt kombinacia tych faktorov vies ja ked sa opalim nemam flaky ale teraz ked mi bledne tak sa mi ukazuju mozno aj ty kevy si sa nechala vyblednut tie pigentove flaky ci ako si to nazvala by sa ti trosku ukazali alebo mozno ani nie vies lebo ja som bola od vtedy len raz opalena cize este sa mi tie flaky nezredukovali...