Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!

Príspevok v téme: Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!
anti-oral.88

Je taký chlap vo vztahu (v sexe)
kt.nenuti svoju parknerku robit oralny sex...
Alebo vam to je jedno ako sa vaša parknerka citi ? len aby ste sa vy uspokojily !!!
Ani ja nepožadujem aby mne robil oral....NIE !!!!
Ved existuje kopa iných polôh v sexe...no nie?
NAPR. ja...mam odpor k tomu...akože ja nebudem robit ORAL , predsa ked sa mi niečo hnusi tak to nebudem robit,to radšej sa s nim rozidem ,
čo si o tom vy myslite?

samalin

aj mne sa to zozaciatku hnusilo ale raz som to vyskusala a ked som videla jeho pohlad tak ma to uplne dostalo...to ako sa mu to paci, tak to stoji za to...

jaja

lenka - hm, tak to sa stava nie tak tak casto, ale myslim, ze moze byt len viac citlivy tam, alebo sa boji, ze by ti to musel odplatit :-), alebo mozno mu je to neprijemne, ak nie je cerstvo osprchovany, alebo ma neprijemnu skusenost, alebo zmen taktiku,....

lenka.

ja mám zas taký problém, že keď sa ideme milovať s priateľom a idem s bozkami pomaly nižšie a nižšie, tak ma zastaví a povie nerob to. Ja zašepkám, prečo?
a on, že nabudúce. čím to môže byť, že to odmietne? ( tým, že je natoľko vzrušený, že by sa hneď spravil, alebo čím to je?) A dodám, že má 30 rokov, takže už má kopec skúseností.

lilly

Milá Anetka, ako už bolo povedané, ak to niekomu robíš z lásky, je to úplne iný pocit, ako keď to robíš človeku s ktorým si asi veľa o inom nemáš čo povedať...no zo začiatku sa to človek musí naučiť mať rád, teda ak s tým máš takýto problém, ale ak to budeš brať ako niečo, čo vieš, že robí tvojmu miláčikovi neskutočné blaho, uvidíš, že ten pocit sa u teba zmení..možno časom ale mal by sa...nikto ti nemôže povedať, že to musíš robiť rada, ale ak máš partnera, ktorého miluješ, určite to príde časom..poznám to podľa seba...

annetkaa

Boze ludia, mala som taku prihodu, chlapec chcel, aby som mu vykurila, ale mne sa to vonkoncom nepacilo, preco nam ho vsuvate tam, kde nepatri, ved to je hnus. Chlapi chcu len aby sa vzdy spravili, hoci aj nam do ust, ved to je nechutne, kto so mnou suhlasi?

mňam-oral

Horko-slanú chuť ejakulátu už pozná nejedna žena. Vyhovieť mužskému pokoleniu v tomto smere so sebou prináša aj túto skúsenosť. A čo by ste povedali na príchuť so sladkým podtónom? A ako na to? Nie, nie, nie – nebojte sa nechcem vám radiť, že ho máte pred použitím natrieť medom, alebo ho nebodaj posypať práškovým cukrom, to skutočne nemám na mysli. Ale tak, ako sa všetko v ľudskom tele točí okolo zdravia a jeho stravovacích návykov tak sa to vždy prejaví aj na výslednej chuti nášho „mužóóóó“. Ak sa teda stravujeme zdravo a sme zdraví – nemáme chuťový problém, ale ak „požierame“ na čo prídeme a kombinujeme to s typickým neduhom ľudstva – alkoholom a nikotínom už máme chuťový problém.

Akýsi klasik tuším raz povedal - sme to čo jeme. Na naše pohlavné aktivity vplýva niekoľko negatívnych stravovacích faktorov. A nie je nič horšie, ako po „nočnom ťahu“ s priateľmi plného alkoholu, cigariet , pečeného prasaťa, piva a borovičky , ukončiť párty orálom. Na to, aby to naše nežné polovičky nebrali, ako nutné „zlo“ vám poradím, ako výslednú pachuť premeniť v prijateľnejšiu podobu. Takže na záver niekoľko zásad:

1. Vyhýbajte sa alkoholu a nikotínu
2. Vyhýbajte sa potravinám živočíšneho pôvodu (a nadmernému soleniu)
3. Nepite kávu
4. Naopak snažte čo najviac denne piť čistú vodu (má očistné účinky)
5. Jedzte ovocie (najlepší pre tento účel je ananás). Ak k tomu pridáte aj škoricový čaj – máte vyhrané.

Ale keďže predpokladám, že len mizivá väčšina z vás by trvalo prešla na tento životný štýl (pretože u niekoho sú Vianoce častejšie), odporúčam dodržať uvedené zásady aspoň 5 –6 dní pre dňom D. A ak to spojíte napríklad s odtučňovacou ovocnou diétou a škoricovým čajom, možno budete prekvapený, ako sa takéto dni D vašej partnerke zapáčia.

danca

Mas s tym problem, lebo si to zrejme nikdy nezazila na sebe, ale hlavne este nikomu nerobila. Som baba, ale nechapem tento zensky odpor. Mna to teda nesmierne bavi a tesim sa z toho, aku radost mu tym robim a on sa potom o to viac snazi v odmene pre mna. A to nerobim kompletku, len sa hram a tu hru si vychutnavam.Tiez som mala zo zaciatku zabrany, ked mi to naznacoval, ale nikdy ma nenutil, sama som sa odhodlala a teraz sa na to doslova tesim- ved je to zabava ;-)