Obličky

Príspevok v téme: Obličky
dzona

Ahojte!
Mám 17 rokov a už vyše mesiaca pociťujem silnú bolesť v okoli pravej obličky. Je to také prudké pichanie a tiež aj strašne veľa močím. Stane sa, že počas vyučovacej hodiny musím ísť aj tri razy.to by mi však ani tak nevadilo.Najhoršie su tie bolesti, kôli ktorým sa v noci často budím. Vedel by mi niekto poradiť nejaký dobrý čaj, ktorý by mi na to pomohol?
Ďakujem veľmi pekne.
------------------
Poranenie obličiek www.zdravie.sk

Golem

No moze to byt aj od prace :) moze to byt aj od zapalu mocovych ciest ;) to je este dobre ale mat mocove kamene tak sa modly aby si ich nemal chod k urologovy ;)

tomoo

ahojte, niekedy pred 2 dňami pociťujem nepríjemný a divný pocit v krížoch alebo v obličkách a neviem z čoho to je.
Poraďte prosím :)

komovaa

Obličky čistia denne až 200 litrov krvi. Veľmi kvalitný čaj na odstraňovanie solí z obličiek je Thermojetics. Má močopudný účinok a veľmi účinne prečistí obličky a odstáni nahromadenú soľ, ktorá sa vylúči prirodzenou cestou. Nájdete ho v Bunkovej výžive na...
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

RNG

Zapaly nie su sami od seba, nieco za nimi je, ci uz zamorenie, mikrobialna cinnost alebo mechanicke poskodenie ostrymi kamenami.
Kazde z toho sa da adresovat a odstranit.

Nie vsetky mikroby vedia lekari zistit, slabi su na virusy a mykoplazmy, plesne parazity... a napr take herpesove virusy bezne napadaju sliznice a vystelky, pricom ich lekari nijak nediagnoizuju, lebo bez horuciek a vonkajsich priznakov ich cinnost v tele podcenuju.
Hovoria se su spiace(dormant) co je uplne nelogicke, lebo virus nikdy nespi, je len zatlaceny alebo sa rozmnozujuci.
A to zalezi od momentalneho stavu imunity a aj to je v roznych castiach tela rozne.P
reto sa virusy prejavia tam, kde je oslabenie obrany.
Inac velke mnozstvo dnes ma permanentnu adresu v ludskom tele(Herpesy, CMV, HPV, Cocksakie, EBV, VZV...)

josers1

chronický zápal obličiek mám už štvrtý rok,zistili mi na preventívnej prehladke,každý polrok chodím na kontrolu,nefrologička povedalá že to budeme sledovať,lieky neberiem žiadne,tomu sa hovorí nejaká liečba?,odporučala mi biopsiu obličiek,odmietol som,ked sa môj chronický zápal obličiek bude len sledovať,tak si biopsiu nedám urobiť,,,

dudulka

dzona....s oblickami sa netreba zahravat...stalo sa mi to osudnym
mala som zapal,nesla som k doktorke lebo som myslela,ze precajickujem....teraz mam chronicky zapal obliciek...cize stale s nimi daco mam...uz som si zvykla,ale keby som v tom momente isla k doktorke,vobec som ho nemusela mat...TAKZE CHOD K DOKTORKE...

poliewoocka

Chod rozhodne na vysetrenie moze to byt aj oblickovy kamen-ten sposobuje tu pichavu bolest.Vhodne caje z bioobchodov:zlatobyl obycajna+breza previsnuta+kvety agata bieleho+vnat praslickz rolnej+listz ribezle ciernej+listz jahody vulgaris+listz ostruyinz cernicovej.Pozor na stavy,ktore drazdia oblicky:chren,zerucha,horcica,petrzlen,zeler.Vhodn e preparaty:B komplex,vit C,Rutín,Vit E-400,Bkaroten,zinok,L-arginín.Ucinna je aj tinktura zo svabov.

ja20

to mia

pokial si tu neni zaregistrovana, tak si pod tvojou prezyvkou moze pisat ktokolvek. ak ju chces pouzivat len ty tak sa zaregistruj

RNG

V tomto pripade sa nejedna o moj osobny nazor, ale o informaciu z mnohych spolahlivych lekarskych zdrojov.
A nejedna sa o riesenie akutnych pripadov a koliky, ale o odstranenie kamenov bez operacie