Obličky

Príspevok v téme: Obličky
dzona

Ahojte!
Mám 17 rokov a už vyše mesiaca pociťujem silnú bolesť v okoli pravej obličky. Je to také prudké pichanie a tiež aj strašne veľa močím. Stane sa, že počas vyučovacej hodiny musím ísť aj tri razy.to by mi však ani tak nevadilo.Najhoršie su tie bolesti, kôli ktorým sa v noci často budím. Vedel by mi niekto poradiť nejaký dobrý čaj, ktorý by mi na to pomohol?
Ďakujem veľmi pekne.
------------------
Poranenie obličiek www.zdravie.sk

tinijka

Dzona nespekuluj a utekaj k lekarke v piatok som sa s tym istym problemom len doplazila ba dokonca za pomoci je to velmi nebezpecne tiez som spekulovala ale ver ze tieto noci som trpela ako pes nic ine ako antibiotika ti nezaberie nebran sa tomu si mlada na to aby si si pokaslala pre chorobu zivot...

....

Ja osobne sommala podobny problem. Zacalo to zapalom mocoveho mechura, ktory som sa snazila vyliecit sama cajikmi a skoncilo to mojim pobytom v nemocnici. Takze ziadne srandy a chod k doktorovi. Pokial mavas aj horucky, tak uz jedine antibiotika. Ostatne veci co si citala, uz len ako prevecia{cucoriedky a caje}

Fany1

Dcerka mala zápal obličiek, brala Zinnat a pani doktorka doporučovala tiež čučoriedky. NIeje to sranda, bolesti a vysoke teploty. A ešte vraj žiadne kupanie v bazenoch a stojatych vodach. Jedine more, ale aj to iba ak nie sú problémy. A ešte - žiadne hole chrbty. Tie dievčatá ani neviedia, ako riskujú, hlavne že sú "moderné".

dzona

Práve o to mi ide, že nechcem antibiotika. Minulý rok som totiž bola 2x chorá, dali mi antibiotika a 2x som dostala anafylaktický šok. Lekái mi viac uškodili, ako pomohli.

mia

Dzona, uz si bola u lekara? Nevahaj, oblicky su vazna vec, nepodcenuj to. Urcite potrebujes antibiotika, ale okrem toho si kup vytazok z brusnic- najkvalitnejsi je swiss brusnice, ale su aj ine (Urinal od Walmarkt a pod.). Mocove infeckcie je dobry aj cesnak a echinacea. Ale utekaj k doktorovi.!!!

............

Mala som taky isty problem. Oblicky ma boleli skoro mesiac az som od bolesti nevladala chodit. Mala som 42 teplotu a skoncila som v nemocnici, 2 tyzdne, a potom doliecenie doma 3 tyzdne. Chod k lekarovi, hned!!!!!

dzona

Ahojte!
Ďakujem vám za príspevky. No ja som s tým ešte u dr. nebola, nemám v láske dr. no už nad tým vážne rozmýšľam. Mám už totiž kruté bolesti,na ktoré sa už nedá nemyslieť a navyše mám akýsi čudný moč, taký tmavočervený až čierny. V škole sa ma stále pýtajú, prečo chodím na wc a ja im vravím, že som prechladla, ale moc mi to už neveria.

radka

ahoj ja som to flakala 1mesiac a skoro som na to doplatila,nemohla som pre bolesti chodit stale ma mamka musela viest.doktorka ma posla lezat do nemocnice ale nechcela som tak som bola doma a liecila som sa 3tyzdne brala som nejake antibiotika a pila som urologicky caj,ak to budes mat za sebou nemysli si ze si vyhrala,az potom si musis davat pozor a hlavne sa musis o seba starat.mne sa to opet vratilo a za to mozem ja lebo som si myslela ze je leto tak sa mi to nemoze vratit.

sunnysweetie33

zapal mocovych ciest..pali ta ja pri cikani?behni k obvodnemu,da ti antibiotika unasyn,ja ich teraz tiez beriem a uz mi je OK.