slusne akty ako darcek

Príspevok v téme: slusne akty ako darcek
cypra

s priatelom budeme mat vyrocie, a chcem mu dat trosku netypicky darcek. chcela by som nafotit slusne akty tak, aby tam samozrejme nobolo vidno xicht. keby to ukazal doma alebo priatelom tak by mozno povedali ze som k...a takze to, ze na tych fotkach som ja by vedel len on a ja. nemate prosiem nejake stranky kde najdem nejaku inspiraciu? nechcem ist totiz k profesionalovi, chcem to skusit doma so samospustou na fotaku...=)
dakujem

cypra

mam toho teraz vela, nestiham, no planujem to asi az o tyzden dva, a ako darcek mu to dam koncom roka, ale napadlo ma to uz teraz, a celkom sa na to tesim. urcite to potom niekde anonymne zavesim. s celkovo sa na to fotenie tesim, len musim vystihnut, aby som bola doma sama, chce to vela casu a hlavne trpezlivost. mam inac kamosa, robi perfektne fotky, a viem ze by ich naozaj precizne nafotil, ale poznam ho kratko a urcite sa mu neukazem len btak, aby ma fotil. skoda... skusim to sama. ak to nepojde, budem musiet vyhladat pomoc.=))

lenuliatko

by ste neverili ale prave som bola za tym mojim kamosom a nejake fotky sme uz urobili.uvidime ake budu.bola to sranda...najprv som sa hanbila a potom zase mala kopala jedna radost no nedalo sa fotit...smiali sme sa natom ako sialeni :D

DESmodka

tak tento ma nenormalne oci... www.sverigel.sk ... pekne fotky su tam...
cypra potom by si mohla ukazat co sa ti podarilo, ma to zaujima, lebo tieto co su tu vyzeraju strasen profesionalne :)

baška :)

naozaj lenuliatko- myslím že to bude nádherný darček! Strašne moc držím palce aby si sa odvážila. Môžeš byť na seba pyšná, že máš v seba malú "bábiku" (drahý to tak volá). Mnoho žien by chcelo byť tehotných ale nemôže, tak ty si to zvečni do konca života ... A nezabudni dať potom vedieť, ako to dopadlo :) možno tým povzbudíš ďaľšie holky

cypra

holky skuste si pozriet toto. je tam viac fotiek, niektore sa mi pacia a budem sa inspirovat.
najprv som chcela ze sa odfotim v spodnom pradle na kazdy mesiac v roku by bolo ine, ale.... ako by som potom vyzerala pred nadejnou svokrou, keby to videla.... co by si pomyslela. a tak naozaj budeme vediet len my dvaja kto je na tom kalendari. hehe

lenuliatko

baska:) no uz uvazujem nadtym.ale vaham.este uvidim.uz som raz fotila s kamosom nejake fotky alebo som fotila len ja.ale tehotna som to este neskusala.ale asi sa nato aj odvazim uvidim :D

baška :)

"lenuliatko"- a prečo nie tehotná? Ved to musí byť pre priateľa úžasný darček - dve lásky v jednom! No mne ak sa niekedy zadarí tak neváham a fotograf-profesionál je viac než istý! aj teraz som to zvažovala, no tiež nepoznám nikoho v ZA a okolí! :(