Neverim! Sokujuci rozchod?

Príspevok v téme: Neverim! Sokujuci rozchod?
Piera

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Tvrdi ze v zivote nikoho nemiloval tak ako mna a chcel byt so mnou do konca zivota. Este vcera sme boli na vinobrani, kde mi kupil velke pernikove srdce. O par hodin neskor sme boli na icq, kde sa ma medziinym spytal, kolko som mala pred nim frajerov. Napisala som 5 a od odpisal, ze siesty nebude. Ze som mu tym vyrazila dych a ze je to nanho moc. Ale ked som sa na pocet byvalych pytala ja jeho, tak povedal, ze nevie, ze to neratal. No a teraz ma uz nechce vidiet. Mimochodom, mam 31, on o trochu viac. Ja neverim!!! Som z toho v takom soku! Ked som sa pytala na dovody, nechcel mi nic povedat. Je toto normalne?

lizinka

no..myslim, ze viem o com hovoris..je to typicky priklad velkeho egoistu, a slubotechny..ja som mala presne to iste s byvalym..schyzofrenia, protikladne pochody v hlave, vedel v priebehu piatich minut povedat totalne dve protichodne veci a pritom si za kazdou jednou stal..chaos v hlave..a bud rada, ze si prisla na to, aky je uz teraz..mne zacal az po dvoch rokoch vycitat byvalych (on na to myslel cely nas vztah,ale dozvedela som sa to az po tych 2 rokoch) a ver tomu, ze to bolo veeelmi neprijemnym sposobom..strasne sa trapil, viem, ze ma miloval a jednoducho to mal stale v hlave, ze co som s kym mala alebo robila a tym padom sa mi nemohol uplne otvorit, lebo cim viac na to myslel, tym viac som sa mu hnusila a branil sa citom..taki muzi su nebezpecni..viem o com rozpravam, ruky prec.

majka_

Piera, ja si myslim, ze ten tvoj priatel fakt nedozrel este. Su ludia, ktori nedozreju ani v 40-tke. Chcela si sa za neho vydat? Ak ano, tak co si myslis, ked ta teraz nechal, nebude ti ako nedozrety to robit aj v manzelstve a nebude sa utiekat ku milenke? No... ja by som to nechcela.

moniqa87

ak sa takto sprava 33rocny chlap, tak rychlo prec... ak vravis, ze ma castejsie taketo protichodne vypady, tak utekaj kym sa da, je to evidentne naruseny a zakomplexovany clovek, skazila by si si s nim zivot...
tym chcem povedat, ked je este v 33 nezrely, tak nedozreje nikdy a taky bude stale
a bud rada, ze je to po 4 mesiacoch a nie po niekolkych rokoch, takto sa z toho dostanes raz dva, po rokoch by to bolo uz tazsie

lea

ale vacsinou sa "nadmerny pocet byv. priatelov" najviac dotkne chorobnych ziarlivcov a potom aj neskusenych muzov s malo sebavedomim, boja sa skratka porovnavania s predchadzajucimi (lepsi v posteli, viac penazi, vacsi penis atd)

lea

ked mna sa to moj frajer v zaciatkoch pytal, ze kolko, povedala som mu ze oveeela menej ako ty frajeriek, tak bol ticho a bolo to vybavene.

chilli999

On sa v minulosti bal, ze ho opustis.

Ty nevies, co sa medzitym stalo, ako Ti to posledny raz povedal. Aj ked to bolo len vcera.
A prave preto Ti to nikdy nijaky psycholog nebude vediet vysvetlit. A tou zamienkou s chlapmi si vybudoval level, na ktorom to podklada. Tym padom Ti on nic nebude musiet vysvetlovat a podla mna to ani neurobi. Bude sa vyhybat nejakej priamej vypovedi. Takze svojou muskou logikou dosiahne, ty si na vine.
To je moja skromna mienka, dufam, ze sa mylim a drzim ti palce. Daj vediet ako to stretko dopadlo.

lea

piera, tazko posudit, co ho k tomu viedlo, museli by sme ho poznat a vediet viac o jeho povahe. podla mna nerozdychal, kolko si mala priatelov, aj ked si osobne myslim, ze to vobec nie je vela v tvojom veku. ale medzi nami, na takuto otazku sa nikdy neodpoveda priamo, treba zahmlievat, lebo ziadne cislo nie je z jeho pohladu dobre.

Piera

on je takyto stale. rozprava protichodne veci. mozno dneska bude uplne v pohode a povie mi, ze to tak nemyslel, ze ho to len zaskocilo a ze ma stale lubi. nebolo by to prvykrat. co potom? ja viem, ze to neni normalne. ale bojim sa, ze ked mi povie toto, nebudem mat silu sa s nim rozist.

Piera

hlada zamienku ako dovod k rozchodu a pri tom sa boji ze ho opustim? boze, neni tu nejaky psycholog alebo rovno psychiater co by mi to vysvetlil?

chilli999

Ved som sa ti snazila na mojom priklade vysvetlit, ze nikomu (ani zamilovanym muzom) sa nikdy neda verit.
Okrem toho si naozaj myslim, ze tych par chlapov co si mala bola len zamienka na rozchod. Urcite je za tym nieco ine. Aj keby si povedala, ze si mala len 2. by to nic nebolo zmenilo na jeho postoji. On ti tu otazku polzil s umyslom pouzit tvoju odpoved ako dovod k rozchodu. Aky dovod on na to ma, ti musi vysvetlit on sam. Vsak dockaj co ti povie.
A este nieco. Nedaj zo seba robit handru, urob handru radsej z neho!