Vysetrenie z kvapky krvi

[zruseny12]

...ano ten OXY MAX...asi to bude podobne ako koloidne striebro,nici v tele:-
-streptococcus
-staphylococcus
-salmonelu
-COLI
A JE TU O NOM VIAC PISANE

najlepsie by bolo keby si sa zastavila na tej adrese a vypytala si od nich brozurku s doplnkami.
-ja osobne i ked som ich clenka,ale vsetko nekupujem u nich,kupujem kde je to vyhodnejsie...
v lekarni,u RNG...a pod.
a aj snazim sa jest zdravo...

mijak

veeeeeelmi dakujem, a super, ak sa daju aj plesne zistit tak to urcite chcem a ak nebodaj i ph, je to idealne :)))
skusim tam zavolat
...no a ten oxy max je co za liek, len na predpis? lebo ak je to len kyslik ako pises, tak je to neskodne, ci nie? ved to by malo byt zdrave

[zruseny12]

lejn,ano ja som ich mala,a zanedbala som to...:0((((.....priznam si to...iba dietou nic clovek nevyriesi,ked uz raz kvasinky ma,treba aj dietu aj nejake doplnky, alebo nejaku liecbu....
aj tebe pekny den...

[zruseny12]

mijak....tak nasla som tu najnovsi letak...v oktobri ma MuDr.Hromadova v BA poradnu ako som uz pisala v stvrtok od 15hod.
inak nemozem najst v akom obore ona pracuje ako lekarka...ja toho uplne dopodrobna neviem,len podla toho,co mi chodi domov...lebo ja som sa uz aj zaregistrovala ako clenka a mam zlavu na doplnky...je to dost vyhodne...

lejn

ano zistia ti aj plesne v krvi... je to dobre vysetrenie za ktore sa zatial plati ale pre zdravie urobime vsetko... pekny den

[zruseny12]

mijak,da sa to zistit...aj kvasinky.ja ked som bola posledny krat...tak som mala nejaku mrchu v krvi,predpisal mi lekar OXY MAX/kyslik/a ja som to trochu zanedbala,myslela som si,ze to vyliecim dietou,ale nie,mylila som sa...takze sa da...sak zavolaj tam a uvidis,co ti povie lekarka...ona ma aj lekarske poradne...ja sa tiez uz chystam na to po 3x,ale teraz sa liecim z Heliko...a z gastritidy,tak az tak sa objednam...az budem mat vsetko za sebou...inak myslim,ze aj to PH sa da zistit...
...ja osobne som nedmieru spokojna s tou kvapkou krvi...sak ked si citala moje prispevky tak to urcite vies....

[zruseny12]

do Ba je kontakt...02/55568280
Bajzova 9/A
MuDr.Hromadova/robi sa to kazdy stvrtok...od 15hod/
...ale toto som len opisala z letaku,starsieho a tie info na stranke su aktualne tak neviem,nemozem ti zarucit...ze je to este tak...zavolaj tam a uvidis...
este sa pozriem,co je to za lekara MuDr.Hromadova....v akom obore robi...

mijak

no a este som sa ani nedocitala,ci sa daju zistit aj plesne v tej krvi na tej stranke, hoc ktosi mi vravel, vraj zo zivej kvapky krvi sa daju, lebo normalnym odberom krvi sa nedaju, resp. len veeeeeelmi tazko ak vobec.alebo ako sa zistuju teda tie pliesne v krvi-to sposobuje vela chorob a zamoreni-plesne,kvasinky, candidy, parazity. jaj, no a zial ze sa neda urcit ani PH krvi, tak to ma tiez mrzi,lebo ani lekari to nevysetruju, a to by mal byt podla mna zaklad, lebo zdrave PH krvi,svedci aj o zdravi cloveka a naopak...