Strašná bolesť zápästia

Príspevok v téme: Strašná bolesť zápästia
anjika

Už niekoľko týždňov ma bolí vonkajšia kosť na zápästí pravej roky. Neviem, čím som si ju presilila a pochybujem, že to mám z myši PC - aj keď som praváčka. Je to taká bolesť, ako keby ma tam pichali stovky ihiel alebo rezalo niekoľko nožov. Dávam si na to mastičku Varalgel a takú špeciálnu rukavicu, tabletky brať nechcem, stačí, keď sa nimi napchávam pri migréne. Rukou hýbať môžem, ale tá bolesť mi ide na nervy.

turbo

už asi 5 tyžnov ma bolieva prave zapästie ale ja som lavak začalo to v noci v tedi je to najhoršia bolest nič v tej ruke neudržim ale ked si ju uviažem bolest sa zmierni inak nemožem nič robit.neporadite mi čo to može sposobovat

RNG

ja som si karpalov tynel opravil DNSO, ta mi zmakcila slachy a odstranila tlak na nervy na spodu dlane.
Ale tato tema sa netyka karpaloveho tunelu,,lebo bolest je pod karpalovym tunelom, na zapasti.
Karpalov tunel sa prejavuje ako bolest, strata citu a ihlicky nad spodkom dlane smerom do prstov.

RNG

neviem najst, co je to ten Varalgel , ale MSM krem pomaha pri zapaloch a bolestiach, inac protizapalove su curcumin(turmeric), bromelain, dumbier, quercitin, boswelin, vytazok z vrby(willow bark extract)...